Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Zwrot lub wymiana zakupionego projektu katalogowego

Projekt katalogowy zamówiony przez Internet lub przez telefon (umowa zawarta na odległość) można zwrócić bez podania przyczyny w terminie 10 dni od daty jego dostarczenia.

Jest to zgodne z obowiązującą dyrektywą 97/7/WE o ochronie konsumentów. Odesłany projekt katalogowy nie może jednak nosić śladów eksploatacji i musi zawierać wszystkie elementy, z którymi był dostarczony. Wraz z przesyłką zwrotną należy odesłać podpisane oświadczenie (dołączone do wysłanego nam projektu) o odstąpieniu od umowy.

Możliwość wymiany projektu katalogowego na inny ustala się indywidualnie z biurem projektowym, które może wyrazić na to zgodę, ale nie ma takiego obowiązku.

opr.: Redakcja

Zdaniem eksperta

Długotrwałe lub bardzo intensywne opady deszczu mogą spowodować utrudnienia komunikacyjne na posesji. Najczęściej dają one o sobie znać w takich miejscach, w których teren nie został właściwie wyprofilowany. Jednym ze sposobów radzenia sobie z tym problemem jest wykorzystanie do budowy nawierzchni ażurowych płyt z betonu, które nie tylko odprowadzają wodę do gruntu, ale stanowią także wsparcie dla ekosystemu.

Masz pytanie? Napisz do nas
redakcja@ekobudowanie.pl
Zobacz wszystkie pytania