Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Zwrot lub wymiana zakupionego projektu katalogowego

Projekt katalogowy zamówiony przez Internet lub przez telefon (umowa zawarta na odległość) można zwrócić bez podania przyczyny w terminie 10 dni od daty jego dostarczenia.

Jest to zgodne z obowiązującą dyrektywą 97/7/WE o ochronie konsumentów. Odesłany projekt katalogowy nie może jednak nosić śladów eksploatacji i musi zawierać wszystkie elementy, z którymi był dostarczony. Wraz z przesyłką zwrotną należy odesłać podpisane oświadczenie (dołączone do wysłanego nam projektu) o odstąpieniu od umowy.

Możliwość wymiany projektu katalogowego na inny ustala się indywidualnie z biurem projektowym, które może wyrazić na to zgodę, ale nie ma takiego obowiązku.

opr.: Redakcja

Zdaniem eksperta

Dawniej uznawany za doskonały materiał budowlany - odporny na niskie i wysokie temperatury, tak trwały, że nie zniszczy go ogień ani substancje żrące, ponadto lekki i tani. Azbestem, tak popularnym w latach 60. i 70., kryto masowo dachy w całej Polsce. Dziś wiadomo, że jest śmiertelnie niebezpieczny i powoduje szereg problemów zdrowotnych. Chociaż azbest ma na trwałe zniknąć z Polski do 2032 roku, to jednak w trosce o zdrowie mieszkańców warto już teraz zlikwidować eternitowy dach. Jak więc pozbyć się azbestu, uzyskać dofinansowanie i czym go zastąpić?

Masz pytanie? Napisz do nas
redakcja@ekobudowanie.pl
Zobacz wszystkie pytania