Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Lider Zielonej Energii - konkurs dla samorządów gminnych

W ramach projektu "Nasza Gmina Chroni Klimat" Fundacji Promocji Gmin Polskich organizowany jest konkurs, którego celem jest wypromowanie dobrych przykładów przedsięwzięć ekoenergetycznych w gminach w zakresie aktywnego wspierania wykorzystywania odnawialnych źródeł energii.

Konkurs "Lider Zielonej Energii? ma pomóc w skutecznej wymianie informacji i doświadczeń pomiędzy gminami w zakresie podejmowanych przedsięwzięć proekologicznych w dziedzinie gospodarki energetycznej, kreować pozytywny wizerunek gmin oraz zachęcać samorządy lokalne do współpracy na rzecz wykorzystywania odnawialnych źródeł energii.

Projekt "Nasza Gmina Chroni Klimat" realizowany jest przez Fundację Promocji Gmin Polskich - jej komórkę edukacyjną Europejską Wszechnicę Samorządową - i jest współfinansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach Programu Priorytetowego "Wspieranie realizacji programów edukacyjnych w zakresie aktywnej edukacji ekologicznej oraz w ramach kampanii informacyjno-promocyjnych" - kategoria II "Energetyka Przyjazna Środowisku".

Partnerem strategicznym projektu jest Serwis Samorządowy PAP oraz eksperci z doświadczonych organizacji i instytucji zajmujących się odnawialnymi źródłami energii, jak Mazowiecka Agencja Energetyczna.

Na stronie www.eko-gminy.pl dostępny jest formularz zgłoszeniowy dla samorządów gminnych, zainteresowanych uczestnictwem w konkursie "Lider Zielonej Energii?.

źródło: www.samorzad.pap.pl
zdjęcie: Eko-Gminy.pl

Dodano: 2010-09-07
Poradnik
Na wielkość ciągu kominowego oprócz parametrów samego komina, jego stanu technicznego, czystości oraz sposobu eksploatacji, największy wpływ ma przyroda - wszystko to, co do tej pory znajdowało się poza kontrolą człowieka, a zatem: siła wiatru i jego kierunki oddziaływania,... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej