Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Zmiany w programie "Rodzina na Swoim"

Od 2011 r. program "Rodzina na Swoim" zostanie ograniczony, a za dwa lata zlikwidowany. Ministerstwo Infrastruktury zamierza zaprzestać przyjmowania wniosków o kredyty preferencyjne po 31 grudnia 2012 roku.

Z założeń do projektu nowelizacji ustawy o finansowym wsparciu rodzin w nabywaniu własnego mieszkania wynika, że w pierwszej kolejności zostaną obniżone limity cenowe. Jednocześnie resort zmieni zasady wyliczania limitów w gminach sąsiadujących z miastami wojewódzkimi oraz w byłych miastach wojewódzkich.

Kolejna zmiana w programie "Rodzina na Swoim" rozszerzy grupę beneficjentów o osoby samotne oraz żyjące w związkach partnerskich. Ostatnia zmiana, wchodząca w życie 1 stycznia 2011 r., dotyczy maksymalnego wieku docelowego kredytobiorcy, który określono na 35 lat. Od 1 lipca 2011 r. nie będzie można zaciągnąć kredytu preferencyjnego na używane mieszkanie.

źródło: Pb
zdjecie: Wawel Service

Dodano: 2010-09-24
Poradnik
Na wielkość ciągu kominowego oprócz parametrów samego komina, jego stanu technicznego, czystości oraz sposobu eksploatacji, największy wpływ ma przyroda - wszystko to, co do tej pory znajdowało się poza kontrolą człowieka, a zatem: siła wiatru i jego kierunki oddziaływania,... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej