Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Więcej mieszkań w programie ?Rodzina na Swoim?

Od 1 października 2010 r. obowiązywać będą nowe limity cenowe mieszkań w programie rządowych dopłat do kredytu. Jak podaje Home Broker, w 7 miastach wojewódzkich nastąpi wzrost górnej granicy cen średnio o 3,2%, co spowoduje większą dostępność lokali.

Zmiany najmocniej odczują kupujący mieszkanie w Warszawie, gdzie limit wzrośnie o ponad 13%. Oznacza to, że w programie "Rodzina na Swoim" będzie można nabyć lokal w cenie 9 080,40 zł za m2. Dzięki nowym limitom wprowadzonym przez wojewodę mazowieckiego, wszystkie mieszkania w naszej inwestycji przy ul. Człuchowskiej w Warszawie będą dostępne w programie. Ucieszy to na pewno tych, którzy do tej pory wstrzymywali się z kupnem własnego ?M?, mówi Bartłomiej Rzepa, prezes Wawel Service.

W pozostałych miastach wojewódzkich zmiany limitów nie są już tak spektakularne. Podniesienie górnej granicy cen metra kw w Krakowie, Lublinie, Katowicach, Kielcach i Olsztynie spowoduje wzrost liczby dostępnych w programie mieszkań o 6%. W Krakowie limit wzrośnie zaledwie o 0,4% , co w przypadku naszych inwestycji nie wpłynie na liczbę mieszkań kwalifikujących się do rządowych dopłat. Wszystkie realizowane przez nas obecnie projekty spełniają warunki programu "Rodzina na Swoim", mówi Rzepa.

Jedynie w Gdańsku limity cen pozostaną bez zmian. W Białymstoku z kolei zmaleją, powodując tym samym zmniejszenie dostępności lokali w programie z 68% na 62%.

opr.: Anna Gumowska
zdjęcie: www.uwagafinanse.pl

Dodano: 2010-09-27
Poradnik
Na wielkość ciągu kominowego oprócz parametrów samego komina, jego stanu technicznego, czystości oraz sposobu eksploatacji, największy wpływ ma przyroda - wszystko to, co do tej pory znajdowało się poza kontrolą człowieka, a zatem: siła wiatru i jego kierunki oddziaływania,... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej