Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Życie EKO z pojemnikami na odpady Flip Bin marki Curver

Gospodarstwa domowe generują każdego dnia znaczne ilości śmieci. Jeżeli zależy nam na ochronie środowiska, powinniśmy przykładać większą wagę do ich segregowania. Niestety, w większości domów nadal nie jest to praktyka powszechna. Dla osób poszukujących ekologicznych i praktycznych rozwiązań powstała linia pojemników na odpady Flip Bin marki Curver.

Liczba wytwarzanych odpadów wzrasta każdego roku, dlatego tak ważna jest segregacja śmieci, która umożliwi ich późniejsze przetworzenie i ponowne wykorzystanie. Śmieci nie posegregują się same, więc najlepiej zacząć od swojego otoczenia. Dzięki pojemnikom Flip Bin marki Curver wprowadzenie ekologicznych nawyków w domu będzie łatwiejsze.

Kosze na śmieci Flip Bin marki Curver dostępne są w trzech pojemnościach: 10, 25 i 50 litrów. Trzy kolory pokrywy: zielony, czerwony i pomarańczowy pozwolą na osobne składowanie szkła, papieru i plastiku. Praktyczne, a zarazem estetyczne, sprawdzą się zarówno w mieszkaniu, jak i w biurze.

Dzięki pojemnikom Flip Bin segregacja odpadów nie sprawi większego kłopotu. Pozwoli to żyć w zgodzie ze stylem EKO, a zarazem pomoże dbać o środowisko naturalne. Wystarczy mała zmiana i segregowanie odpadów przestanie być niemiłym obowiązkiem.

Dostępna pojemność koszy to: 10, 25 i 50 litrów.

żródło i zdjęcia: Publicon

Dodano: 2011-03-18

Zdaniem eksperta

Dawniej uznawany za doskonały materiał budowlany - odporny na niskie i wysokie temperatury, tak trwały, że nie zniszczy go ogień ani substancje żrące, ponadto lekki i tani. Azbestem, tak popularnym w latach 60. i 70., kryto masowo dachy w całej Polsce. Dziś wiadomo, że jest śmiertelnie niebezpieczny i powoduje szereg problemów zdrowotnych. Chociaż azbest ma na trwałe zniknąć z Polski do 2032 roku, to jednak w trosce o zdrowie mieszkańców warto już teraz zlikwidować eternitowy dach. Jak więc pozbyć się azbestu, uzyskać dofinansowanie i czym go zastąpić?

Masz pytanie? Napisz do nas
redakcja@ekobudowanie.pl
Zobacz wszystkie pytania
Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej