Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Targi RENEXPO? w Polsce!


W Warszawskim Centrum EXPO XXI, w dniach 26 - 28 października 2011 r., odbędą się Międzynarodowe Targi i Konferencje dotyczące Odnawialnych Źródeł Energii i Energooszczędnego Budownictwa i Remontów - RENEXPO? Poland.

RENEXPO ? Poland skupi się przede wszystkim na przedstawieniu całego zakresu odnawialnych źródeł energii, efektywności energetycznej, budownictwa a także remontu. W programie przewidziano konferencje, które odniosą się bezpośrednio do stanu polskiego sektora energii odnawialnej.

Polska posiada duże możliwości w zakresie stosowania odnawialnych źródeł energii. Źródła te z całą pewnością w niedalekiej przyszłości stanowić będą istotny element w bilansie energetycznym kraju. RENEXPO? Poland ułatwią Polsce wypełnić Unijne zobowiązania, jeśli chodzi o energię odnawialną. Z szerokim wsparciem rządu, Polska jest jedną z najatrakcyjniejszych lokalizacji dla firm chcących odgrywać rolę na szybko rozwijających się rynkach energii ze źródeł odnawialnych i efektywności energetycznej.

RENEXPO? Poland obejmie wszystkie istotne tematy dotyczące odnawialnych źródeł energii, efektywności energetycznej i budownictwa.

źródło i zdjęcie: REECO Poland

Dodano: 2011-04-01

Zdaniem eksperta

Dawniej uznawany za doskonały materiał budowlany - odporny na niskie i wysokie temperatury, tak trwały, że nie zniszczy go ogień ani substancje żrące, ponadto lekki i tani. Azbestem, tak popularnym w latach 60. i 70., kryto masowo dachy w całej Polsce. Dziś wiadomo, że jest śmiertelnie niebezpieczny i powoduje szereg problemów zdrowotnych. Chociaż azbest ma na trwałe zniknąć z Polski do 2032 roku, to jednak w trosce o zdrowie mieszkańców warto już teraz zlikwidować eternitowy dach. Jak więc pozbyć się azbestu, uzyskać dofinansowanie i czym go zastąpić?

Masz pytanie? Napisz do nas
redakcja@ekobudowanie.pl
Zobacz wszystkie pytania
Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej