Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Targi RENEXPO? w Polsce!


W Warszawskim Centrum EXPO XXI, w dniach 26 - 28 października 2011 r., odbędą się Międzynarodowe Targi i Konferencje dotyczące Odnawialnych Źródeł Energii i Energooszczędnego Budownictwa i Remontów - RENEXPO? Poland.

RENEXPO ? Poland skupi się przede wszystkim na przedstawieniu całego zakresu odnawialnych źródeł energii, efektywności energetycznej, budownictwa a także remontu. W programie przewidziano konferencje, które odniosą się bezpośrednio do stanu polskiego sektora energii odnawialnej.

Polska posiada duże możliwości w zakresie stosowania odnawialnych źródeł energii. Źródła te z całą pewnością w niedalekiej przyszłości stanowić będą istotny element w bilansie energetycznym kraju. RENEXPO? Poland ułatwią Polsce wypełnić Unijne zobowiązania, jeśli chodzi o energię odnawialną. Z szerokim wsparciem rządu, Polska jest jedną z najatrakcyjniejszych lokalizacji dla firm chcących odgrywać rolę na szybko rozwijających się rynkach energii ze źródeł odnawialnych i efektywności energetycznej.

RENEXPO? Poland obejmie wszystkie istotne tematy dotyczące odnawialnych źródeł energii, efektywności energetycznej i budownictwa.

źródło i zdjęcie: REECO Poland

Dodano: 2011-04-01
Poradnik
Na wielkość ciągu kominowego oprócz parametrów samego komina, jego stanu technicznego, czystości oraz sposobu eksploatacji, największy wpływ ma przyroda - wszystko to, co do tej pory znajdowało się poza kontrolą człowieka, a zatem: siła wiatru i jego kierunki oddziaływania,... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej