Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Franke wspiera Unicef

Firma  Franke w roku 2011 świętuje 100 lecia swojego istnienia. Pierwsze stulecie, jak podkreślają wszyscy przedstawiciele koncernu. Wiara w przyszły sukces, wynika z solidnych fundamentów, zbudowanych w przeszłości. W ramach obchodów, tak wyjątkowego jubileuszu firma Franke nie przypadkiem została partnerem Unicefu.

To dzieci są naszą wspólną przyszłością i to w niej będziemy żyć i realizować swoje kolejne zamierzenia. W ramach współpracy z Unicefem, Franke nie tylko wspiera tę organizację finansowo, ale także przekazuje zestawy urządzeń, jako wyposażenie placówek na całym świecie.

Zarząd koncernu Franke, a szczególnie właściciel firmy - Michael Pieper wierzy, że przyszłość opiera się na dziedzictwie przeszłości, a we Franke wszyscy z dumą patrzą na swoją przeszłość. Przez 100 lat prowadzenia działalności nauczyliśmy się jak realizować własne cele w oparciu o perspektywiczną strategię, która inspiruje naszych pracowników i zapewnia przewagę rynkową, pomimo wielu trudnych dekad i wyzwań, które szczęśliwie udało się pokonać, podkreśla Pan Pieper.

źródło: Franke

Dodano: 2011-05-10

Zdaniem eksperta

Dawniej uznawany za doskonały materiał budowlany - odporny na niskie i wysokie temperatury, tak trwały, że nie zniszczy go ogień ani substancje żrące, ponadto lekki i tani. Azbestem, tak popularnym w latach 60. i 70., kryto masowo dachy w całej Polsce. Dziś wiadomo, że jest śmiertelnie niebezpieczny i powoduje szereg problemów zdrowotnych. Chociaż azbest ma na trwałe zniknąć z Polski do 2032 roku, to jednak w trosce o zdrowie mieszkańców warto już teraz zlikwidować eternitowy dach. Jak więc pozbyć się azbestu, uzyskać dofinansowanie i czym go zastąpić?

Masz pytanie? Napisz do nas
redakcja@ekobudowanie.pl
Zobacz wszystkie pytania
Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej