Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Nowy system drzwi zewnętrznych GENEO?

System drzwi zewnętrznych GENEO to innowacyjny technologicznie produkt, spełniający nie tylko najwyższe oczekiwania inwestorów, ale i wymagania przyszłości. Przy jego projektowaniu wykorzystano niezwykle stabilne tworzywo kompozytowe RAU-FIPRO z włóknem szklanym, zastosowane wcześniej w systemie okiennym.

Poszerzona została rodzina oferowanych na naszym rynku produktów GENEO. Rewolucyjne tworzywo RAU-FIPRO zapewnia profilom niezwykłą stabilność i wysoką odporność na odkształcenia. Dzięki temu, w większości przypadków można zrezygnować ze stosowania wzmocnień stalowych.

Eliminacja stali, będącej przyczyną strat ciepła spowodowanych przez mostki termiczne sprawia, iż profile GENEO mają doskonałe właściwości termoizolacyjne. Uzyskiwany parametr współczynnika przenikania ciepła Ud, dla drzwi wykonanych z systemu profili GENEO, może wynosić nawet 0,51 W/m2K.

Więcej informacji o systemach GENEO znajduje się na stronie www.rehau.pl/geneo.

źródło i zdjęcie: REHAU

Dodano: 2011-05-19
Poradnik
Na wielkość ciągu kominowego oprócz parametrów samego komina, jego stanu technicznego, czystości oraz sposobu eksploatacji, największy wpływ ma przyroda - wszystko to, co do tej pory znajdowało się poza kontrolą człowieka, a zatem: siła wiatru i jego kierunki oddziaływania,... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej