Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Kupując energooszczędny sprzęt dostaniesz 100 zł

Producenci sprzętu AGD chcą zaoferować klientom dopłaty do energooszczędnego sprzętu. Kupując taki sprzęt będzie można otrzymać ponad 100 zł.

Dopłaty mają przyśpieszyć wymianę starego, nieenergooszczędnego sprzętu, szczególnie lodówek zużywających najwięcej prądu.

Producenci AGD zrzeszeni w organizacji CECED chcą wypłacać dopłaty do zakupu energooszczędnego sprzętu poprzez specjalną spółkę. Wprowadzenie dopłat umożliwia projekt ustawy o efektywności energetycznej, nad którą pracuje rząd, który to wprowadza tzw. certyfikaty efektywności energetycznej, o które w imieniu grupy klientów chce występować właśnie CECED.

Zgodnie z unijną dyrektywą, firmy - zwłaszcza sprzedające energię, będą musiały je skupować i dzięki temu pozyskają pieniądze na dopłaty do zakupów energooszczędnego sprzętu.

źródło: www.wnp.pl
zdjęcie: www.agd-rtv.net

 

Dodano: 2009-10-26
Poradnik
Na wielkość ciągu kominowego oprócz parametrów samego komina, jego stanu technicznego, czystości oraz sposobu eksploatacji, największy wpływ ma przyroda - wszystko to, co do tej pory znajdowało się poza kontrolą człowieka, a zatem: siła wiatru i jego kierunki oddziaływania,... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej