Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Ekologiczne baterie do wygrania w konkursie Oras!

Firma Oras, ogłosiła konkurs, w którym zachęca Polaków do podzielenia się swoimi pomysłami na temat oszczędzania wody. Duża liczba już nadesłanych zgłoszeń pokazuje, że tematyka poszanowania środowiska jest Polakom bliska. Nie tylko interesujemy się i rozmawiamy o ekologii, ale staramy się wprowadzać w życie różne sposoby na oszczędzanie. Wszyscy, którzy chcą zgłosić swoje pomysły i wygrać ekologiczne baterie, mają czas do końca listopada 2011 r.

 

Nadesłane zgłoszenia konkursowe pokazują, że najczęściej oszczędzamy zmieniając nawyki w codziennym życiu, ale część z nas inwestuje również w ekologiczny sprzęt domowy jak zmywarki i pralki, które zużywają mniej wody, informuje Joanna Gręda, kierownik ds. marketingu w firmie Oras.

Do wygrania w konkursie są między innymi ekologiczne baterie łazienkowe Eterna:

  • natryskowa o wartości 1.430 zł każda, która za pomocą sygnalizacji świetlnej wskazuje idealny czas trwania natrysku;
  • wannowo-natryskowa o wartości 1.650 zł każda, która ma funkcję automatycznego napełniania wody, a także 5 elektronicznych wag do bagażu.

Już 430 zgłoszeń wpłynęło na konkurs firmy Oras "Jesteś eko" dotyczący oszczędzania wody. Oras zachęca do przesyłania swoich pomysłów na oszczędzanie. Można je przekazać do końca listopada br. poprzez formularz na stronie internetowej www.oras.com.

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 15 grudnia 2011 r. Ze szczegółami konkursu można zapoznać się na stronie: http://www.oras.com/pl/consumer/products/productfamilies/Pages/rules.aspx.

Więcej na temat działania baterii łazienkowych Oras Eterna: http://www.oraseterna.com/pl.

źródło i zdjęcie: Oras

Dodano: 2011-11-21

Zdaniem eksperta

Dawniej uznawany za doskonały materiał budowlany - odporny na niskie i wysokie temperatury, tak trwały, że nie zniszczy go ogień ani substancje żrące, ponadto lekki i tani. Azbestem, tak popularnym w latach 60. i 70., kryto masowo dachy w całej Polsce. Dziś wiadomo, że jest śmiertelnie niebezpieczny i powoduje szereg problemów zdrowotnych. Chociaż azbest ma na trwałe zniknąć z Polski do 2032 roku, to jednak w trosce o zdrowie mieszkańców warto już teraz zlikwidować eternitowy dach. Jak więc pozbyć się azbestu, uzyskać dofinansowanie i czym go zastąpić?

Masz pytanie? Napisz do nas
redakcja@ekobudowanie.pl
Zobacz wszystkie pytania
Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej