Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Certyfikat Innovator Małopolski 2011 dla Pro-Eco Invest

Krakowska firma Pro-Eco Invest otrzymała Certyfikat Innovator Małopolski 2011. Wyróżnienie zostało przyznane za konstrukcję nośną wykonaną ze spienionego polistyrenu.

Materiał w postaci prefabrykowanych elementów charakteryzuje się doskonałymi parametrami termicznymi i służy do budowy domów energooszczędnych oraz obiektów komercyjnych. Dodatkowym atutem budynków wykonanych ze spienionego polistyrenu jest krótki czas ich realizacji; stumetrowy dom powstaje w czasie 4-6 tygodni.

Certyfikat Innovator Małopolski 2011 przyznany przez Centrum Transferu Technologii to dla nas nie tylko szczególne wyróżnienie, ale i potwierdzenie, że to co robimy ma przyszłość. Liczę, że udział w konkursie otworzy przed nami wiele drzwi i pozwoli na dalszy rozwój firmy, mówi Henryk Świtowski z firmy Pro-Eco Invest S.A.

Energooszczędne domy wykonane w nagrodzonej technologii można obejrzeć w podkrakowskich Niepołomicach. Realizacją i sprzedażą tych inwestycji zajmuje się firma Wawel Service, jeden z największych deweloperów w Krakowie.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa

Dodano: 2011-12-06
Poradnik
Na wielkość ciągu kominowego oprócz parametrów samego komina, jego stanu technicznego, czystości oraz sposobu eksploatacji, największy wpływ ma przyroda - wszystko to, co do tej pory znajdowało się poza kontrolą człowieka, a zatem: siła wiatru i jego kierunki oddziaływania,... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej