Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Konferencja PLGBC z okazji Szczytu Ziemi

Z okazji Szczytu Ziemi, który odbędzie się 20-22.06.2012 w Rio de Janeiro, PLGBC organizuje konferencję The Road to Rio +20 tematycznie związaną z tym wielkim wydarzeniem. Gościem specjalnym konferencji będzie Jane Henley CEO World GBC.

 

Konferencja The Road to Rio +20 odbędzie się 17 maja br., a jej organizator pokaże jak wygląda sytuacja w Polsce, na co możemy liczyć ze strony World GBC, jakie są trendy i perspektywy rozwoju. Wprawdzie droga jest jeszcze daleka, ale świadomość społeczeństwa rośnie, co za tym idzie instytucje społeczne, rządowe, samorządowe nie mogą pozostać obojętnie.

Rio +20 to nowy krok na drodze powstającej globalnej społeczności, autentycznego dialogu między narodami i obywatelami, pogłębienie świadomości wspólnego losu i próby globalnego zarządzania.

Szczyt Rio +20
może idealnie prowadzić do wielokulturowej wizji etycznej i politycznej zdolnej przemieniać architekturę globalnego zarządzania. Konferencja Road to Rio+20 jest jedyną okazją aby w Polsce posłuchać bezpośrednio z ust Jane Henley, szefowej World Green Building Council, jak kluczową rolę budynki będą odgrywać w nowej, proekologicznej ekonomii, mówi Agnes Vorbrodt, założcielka, CEO i VP PLGBC. Budynki zużywają prawie 40% energii i są odpowiedzialne za 1/3 światowych emisji gazów cieplarnianych, dlatego wierzymy, ze inteligentna inwestycja w budownictwo pomoże w wysiłkach mających na celu zapobieganie zmianom klimatu oraz uświadomi społeczeństwu potencjalne oszczędności, podkreśla Vorbrodt.

Konferencja odbędzie się w Warsaw Conference Center, przy ul. Górczewskiej 124, w godz. 09.00-12.00. Wymagana rejestracja pod adresem mailowym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

źródło: PLGBC

Dodano: 2012-05-11
Poradnik
Na wielkość ciągu kominowego oprócz parametrów samego komina, jego stanu technicznego, czystości oraz sposobu eksploatacji, największy wpływ ma przyroda - wszystko to, co do tej pory znajdowało się poza kontrolą człowieka, a zatem: siła wiatru i jego kierunki oddziaływania,... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej