Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

"Współczesne Aspekty Inżynierii Produkcji" tematem konferencji

Samorząd Studentów Wydziału Inżynierii Produkcji (WIP) i Koło Naukowe WIP oraz Dziekan Wydziału Inżynierii Produkcji, kontynuując wieloletnią tradycję, organizują również w bieżącym roku, Dni Wydziału Inżynierii Produkcji, ktore odbędą się w dniach 22 - 24 maja 2012 r.

W ramach Dni WIP, 22 maja br. odbędzie się II Konferencja Menedżer XXI wieku, dzień póżniej, tj. 23 maja br.  XXI Międzynarodowa Konferencja Naukowa Studentów, na temat "Współczesne Aspekty Inżynierii Produkcji".

Obchody Dnia Wydziału otworzy XXI Międzynarodowa Konferencja Naukowa Studentów. W ramach konferencji "Współczesne Aspekty Inżynierii Produkcji" studenci uczelni techniczno-przyrodniczych wygłoszą referaty będące owocem prac badawczych, które stanowią podstawę prac dyplomowych. Oprócz prelegentów z Polski swoje prezentacje wygłoszą goście z zagranicy.

Obchody święta Wydziału Inżynierii Produkcji nie skupiają się tylko wokół aspektu naukowego. Tradycyjnie zwieńczeniem obchodów jest ognisko, które pozwala na integrację środowiska naukowego oraz studenckiego. Jest to jedno z głównych założeń organizowanych obchodów Dni WIP.

Do uczestnictwa w konferencjach serdecznie zapraszają: Dziekan Wydziału Inżynierii Produkcji, Koło Naukowe Studentów WIP, MKN Menedżer oraz  Samorząd Studentów.

Szczegółowe informacje na temat obchodów dni Wydziału Inżynierii Produkcji na stronie organizatora.

źródło i zdjęcie: Wydział Inżynierii Produkcji

Dodano: 2012-05-14

Zdaniem eksperta

Dawniej uznawany za doskonały materiał budowlany - odporny na niskie i wysokie temperatury, tak trwały, że nie zniszczy go ogień ani substancje żrące, ponadto lekki i tani. Azbestem, tak popularnym w latach 60. i 70., kryto masowo dachy w całej Polsce. Dziś wiadomo, że jest śmiertelnie niebezpieczny i powoduje szereg problemów zdrowotnych. Chociaż azbest ma na trwałe zniknąć z Polski do 2032 roku, to jednak w trosce o zdrowie mieszkańców warto już teraz zlikwidować eternitowy dach. Jak więc pozbyć się azbestu, uzyskać dofinansowanie i czym go zastąpić?

Masz pytanie? Napisz do nas
redakcja@ekobudowanie.pl
Zobacz wszystkie pytania
Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej