Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

XVII Międzynarodowa Konferencja Energetyczna Europower


W dniach 22-23 maja 2013 r. w Warszawie odbędzie się Międzynarodowa Konferencja EUROPOWER - miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń autorytetów polskiego i europejskiego sektora energetycznego, przedstawicieli Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej, Parlamentu RP oraz najważniejszych osób ze świata nauki i biznesu.

EuroPower to także tradycyjne miejsce spotkań prezesów, członków zarządów, koncernów, grup energetycznych i paliwowych z Polski i Europy, elektrowni, elektrociepłowni, przedsiębiorstw sieciowych, jak również firm świadczących usługi dla podmiotów branży energetycznej.

Ubiegłe lata pokazały, że Konferencja stała się niezmiernie efektywną platformą dialogu dotyczącego rozwoju rynku na różnych płaszczyznach. W ramach wydarzenia jego uczestnicy dyskutują o najistotniejszych zmianach zachodzących na rynku, analizują nowe trendy oraz wspólnie poszukują modeli biznesowych, pozwalających realizować przyjęte strategie.

Zakres tematyczny konferencji EuroPower współtworzony jest przez Radę Programową i Ekspercką wydarzenia, w skład której wchodzą prezesi, dyrektorzy oraz eksperci reprezentujący kluczowe firmy i instytucje sektora.

Nad zakresem merytorycznym XVII edycji konferencji czuwać będzie Rada Programowa, pod przewodnictwem dr Mariusza Swory.

Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdują się na stronie organizatora.

źródło: EuroPower

Dodano: 2013-05-06
Poradnik
Na wielkość ciągu kominowego oprócz parametrów samego komina, jego stanu technicznego, czystości oraz sposobu eksploatacji, największy wpływ ma przyroda - wszystko to, co do tej pory znajdowało się poza kontrolą człowieka, a zatem: siła wiatru i jego kierunki oddziaływania,... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej