Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Zagłosuj na "Szóste paliwo" w konkursie UE!

Kampania społeczna "Szóste paliwo", zorganizowana przez ROCKWOOL Polska, czeka na głosy w konkursie Unii Europejskiej - "World You Like Challenge". Głosowanie na najlepszy projekt związany z ekologią potrwa do 18 sierpnia 2013 r. Konkurs zorganizowany przez Unię Europejską ma na celu promocję rozwiązań i akcji ekologicznych na terenie krajów wspólnoty.

Jednym z takich działań jest prowadzona przez ROCKWOOL kampania "Szóste paliwo". Inicjatywa ta uświadamia, że najtańszą energią jest energia zaoszczędzona. Właściwie wykonana izolacja budynków to mniejszy wydatek energii i pieniędzy na ogrzewanie, a co za tym idzie - mniejsza emisja CO2. Więcej informacji na temat kampanii znajduje się na stronie http://6paliwo.pl.

Na kampanię społeczną "Szóste paliwo" w ramach konkursu "World You Like Challenge" można głosować raz dziennie do 18 sierpnia 2013 r. na stronie http://world-you-like.europa.eu/en/success-stories/project-overview/communication-campaign-the-sixth-fuel/.

Zachęcamy do głosowania!

źródło: ROCKWOOL

Dodano: 2013-07-29

Powiązane publikacje

Zdaniem eksperta

Dawniej uznawany za doskonały materiał budowlany - odporny na niskie i wysokie temperatury, tak trwały, że nie zniszczy go ogień ani substancje żrące, ponadto lekki i tani. Azbestem, tak popularnym w latach 60. i 70., kryto masowo dachy w całej Polsce. Dziś wiadomo, że jest śmiertelnie niebezpieczny i powoduje szereg problemów zdrowotnych. Chociaż azbest ma na trwałe zniknąć z Polski do 2032 roku, to jednak w trosce o zdrowie mieszkańców warto już teraz zlikwidować eternitowy dach. Jak więc pozbyć się azbestu, uzyskać dofinansowanie i czym go zastąpić?

Masz pytanie? Napisz do nas
redakcja@ekobudowanie.pl
Zobacz wszystkie pytania
Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej