Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

BIOGAZ - Praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię

28 listopada 2013 r. w Warszawa odbędzie się VII edycja konferencji "BIOGAZ - praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię", która od lat jest platformą wymiany doświadczeń i wiedzy oraz skupia cały sektor biogazowy. Wśród uczestników spotkania są przedsiębiorstwa prywatne oraz zakłady komunalne i przedstawiciele samorządów lokalnych, które chcą włączyć biogaz do swojego bilansu energetycznego w obliczu finalizacji prac nad ustawą o OZE.

Siódma już edycja Konferencji "BIOGAZ - Praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię" skupi największych inwestorów na polskim rynku. Od 2010 r. gromadzi ich od 120 do 150. Wydarzenie to przybliży uczestnikom możliwości rozwoju oraz wyzwań stojących przed sektorem biogazowym do 2020 r.

Celem Konferencji "BIOGAZ - Praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię" jest umożliwienie uczestnikom poszerzenia swojej wiedzy o informacje dotyczące wykorzystania biogazu w ich działalności. Wykładowcy - praktycy przybliżają zainteresowanym tematy prawne, zagadnienia dotyczące finansowania inwestycji oraz praktyczne aspekty inwestycji w biogazownie. Ostatnia edycja Konferencji stanowiła przede wszystkim forum kontaktów i wymiany doświadczeń dla podmiotów poruszających się w temacie biogazu oraz wszystkich zainteresowanych wejściem w branżę.

Organizatorem spotkania jest Progress Group.

źródło i zdjęcie: Progress Group

Dodano: 2013-08-01
Poradnik
Na wielkość ciągu kominowego oprócz parametrów samego komina, jego stanu technicznego, czystości oraz sposobu eksploatacji, największy wpływ ma przyroda - wszystko to, co do tej pory znajdowało się poza kontrolą człowieka, a zatem: siła wiatru i jego kierunki oddziaływania,... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej