Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Wszystko o styropianie. Ruszył serwis poradnikowy dla konsumentów

Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu (PSPS) uruchomiło na swojej stronie bezpłatny elektroniczny serwis poradnikowy. eDoradca PSPS odpowiada na wszelkie pytania dotyczące zastosowań styropianu w budownictwie.

Edukacyjna funkcja wirtualnego eksperta doskonale wpisuje się w cele statutowe PSPS oraz w działania na rzecz promocji jakości styropianu w ramach Programu "Gwarantowany Styropian", stwierdza Kamil Kiejna, prezes zarządu branżowej organizacji.

Zadaniem naszego wirtualnego doradcy jest upowszechnianie wiedzy o prawidłowym doborze i zastosowaniu styropianu, wyjaśnianie wszelkich wątpliwości technicznych, jak również korekta błędnych obiegowych pojęć i opinii, mówi Kamil Kiejna. Prezes stowarzyszenia wyraża też przekonanie, że pomoc eDoradcy PSPS docenią zarówno indywidualni i instytucjonalni inwestorzy, jak też projektanci, sprzedawcy styropianu oraz wykonawcy realizujący inwestycje ociepleniowe.

Zapytania do eDoradcy PSPS kieruje się poprzez prosty formularz na stronie www.gwarantowanystyropian.pl. Autorzy pytań otrzymują odpowiedź specjalisty bezpośrednio na podane przez siebie adresy poczty elektronicznej. Część zagadnień omawiana jest także na stronie internetowej Programu "Gwarantowany Styropian". Serwis ekspercki jest ogólnodostępny, bezpłatny i aktywny przez siedem dni w tygodniu.

źródło i zdjęcie: Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu (PSPS)

Dodano: 2013-08-29
Poradnik
Na wielkość ciągu kominowego oprócz parametrów samego komina, jego stanu technicznego, czystości oraz sposobu eksploatacji, największy wpływ ma przyroda - wszystko to, co do tej pory znajdowało się poza kontrolą człowieka, a zatem: siła wiatru i jego kierunki oddziaływania,... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej