Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Konkurs "Zbuduj zielony dom" z ECO bloczkami Grupy Prefabet

Grupa Prefabet, producent betonu komórkowego, nieustannie rozszerza swój asortyment i dostosowuje go do potrzeb swoich klientów. Dbając nie tylko o jak najwyższą jakość produktów, ale również o atrakcyjność oferty i zadowolenie klientów, firma uruchomiła konkurs pod hasłem "Zbuduj zielony dom". Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody!

Oferta materiałów budowlanych z betonu komórkowego, takich jak płytki lub bloczki do budowy ścian zewnętrznych i wewnętrznych budynków to od lat znak rozpoznawczy Grupy Prefabet. Popularność jaką cieszą się wyroby z białego betonu komórkowego zainspirowała firmę do rozszerzenia oferty i wprowadzenia na rynek udoskonalonej, ekologicznej wersji w postaci bloczków ECO. By podnieść atrakcyjność oferty, a jednocześnie zachęcić osoby budujące dom do wyboru ekologicznych produktów, a tym samym i troski o środowisko, Grupa Prefabet ogłasza konkurs "Zbuduj zielony dom". Rozpoczyna się on 15 września 2013r. i trwać będzie przez dwa miesiące.

Aby wziąć udział w konkursie należy w dniach 15.09. - 15.11.2013 zakupić dowolną ilość Produktów Promocyjnych (bloczki ECO) firmy Grupa Prefabet oraz zachować dowód zakupu. Następnie wystarczy wypełnić kartę zgłoszeniową dostępną u sprzedawcy i wrzucić ją do urny zgłoszeniowej w najbliższym Punkcie Dystrybucyjnym. Wyniki zostaną ogłoszone 30 listopada 2013r. 

Nagrodami w konkursie są:

  • dwuosobowa wycieczka do Kopenhagi - znanej jako jedno z najbardziej zielonych miast świata,
  • nagrody rzeczowe, takie jak ekspresy ciśnieniowe, aparaty fotograficzne czy małe AGD.


Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

źródło i zdjęcie: Grupa Prefabet

Dodano: 2013-09-24

Zdaniem eksperta

Dawniej uznawany za doskonały materiał budowlany - odporny na niskie i wysokie temperatury, tak trwały, że nie zniszczy go ogień ani substancje żrące, ponadto lekki i tani. Azbestem, tak popularnym w latach 60. i 70., kryto masowo dachy w całej Polsce. Dziś wiadomo, że jest śmiertelnie niebezpieczny i powoduje szereg problemów zdrowotnych. Chociaż azbest ma na trwałe zniknąć z Polski do 2032 roku, to jednak w trosce o zdrowie mieszkańców warto już teraz zlikwidować eternitowy dach. Jak więc pozbyć się azbestu, uzyskać dofinansowanie i czym go zastąpić?

Masz pytanie? Napisz do nas
redakcja@ekobudowanie.pl
Zobacz wszystkie pytania
Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej