Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Przeciwdziałamy zmianom klimatu - konkurs na komiks


Jeśli wiesz, jak przeciwdziałać zmianom klimatu, pokaż nam to! Krajowa Agencja Poszanowania Energii oraz Narodowy Fundusz Ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej organizują dla młodzieży gimanzjalnej i ponadgimnazjalnej konkurs plastyczny.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać komiks dowolną techniką, o objętości do 12 stron, format A5. Prace należy wysyłać pocztą do 31 maja 2016 r. na adres:

KAPE S.A.
ul. Nowowiejska 21/25
00-665 Warszawa

Na kopercie koniecznie należy dopisać tytuł: Konkurs palstyczny "Przeciwdziałamy zmianom klimatu". Należy podaćj też swoje dane adresowe oraz kategorię konkursową: kategoria 1 - młodzież gimnazjalna, kategoria 2 - młodzież ponadgimnazjalna.

Do wygrania tablet i wydawnictwa multimedialne.

Szczegółowe informace o projekcie na stronie www.autobusenergetyczny.pl.

Projekt Autobus Energetyczny - mobilne centrum edukacyjno - informacyjne przeciwdziałania zmianom klimatu jest realizowany przez Krajowa Agencję Poszanowania Energii S.A., dzieki dofinansowaniu ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

źródło i zdjęcie: Nfosigw.gov.pl

Dodano: 2016-05-06

Zdaniem eksperta

Dawniej uznawany za doskonały materiał budowlany - odporny na niskie i wysokie temperatury, tak trwały, że nie zniszczy go ogień ani substancje żrące, ponadto lekki i tani. Azbestem, tak popularnym w latach 60. i 70., kryto masowo dachy w całej Polsce. Dziś wiadomo, że jest śmiertelnie niebezpieczny i powoduje szereg problemów zdrowotnych. Chociaż azbest ma na trwałe zniknąć z Polski do 2032 roku, to jednak w trosce o zdrowie mieszkańców warto już teraz zlikwidować eternitowy dach. Jak więc pozbyć się azbestu, uzyskać dofinansowanie i czym go zastąpić?

Masz pytanie? Napisz do nas
redakcja@ekobudowanie.pl
Zobacz wszystkie pytania
Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej