Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

W Białej Podlaskiej powstanie kompleks przetwarzania odpadów

Bialskie Wodociągi i Kanalizacja Wod-Kan prowadzą przygotowania administracyjne dla budowy zakładu przetwarzania odpadów. Koszt przedsięwzięcia szacuje się na 80 mln zł.

Na kompleks przetwarzania odpadów zostanie przeznaczony teren o powierzchni ponad 12 ha. W ramach inwestycji powstaną m.in. obiekty kubaturowe: hala segregacji odpadów (2,6 tys. m2), hala technologiczna (900 m2) oraz obiekty zaplecza administracyjnego i technologicznego (łącznie ok. 1,4 tys. m2).

Studium wykonalności oraz dokumentację środowiskową kompleksu przetwarzania odpadów wykonała spółka Ekosystem z Zielonej Góry.

źródło: www.wnp.pl
zdjęcie: www.ulicafotograficzna.pl

Dodano: 2009-12-23
Poradnik
Na wielkość ciągu kominowego oprócz parametrów samego komina, jego stanu technicznego, czystości oraz sposobu eksploatacji, największy wpływ ma przyroda - wszystko to, co do tej pory znajdowało się poza kontrolą człowieka, a zatem: siła wiatru i jego kierunki oddziaływania,... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej