Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Energooszczędna technologia wypalania płytek ceramicznych w Polcolorit

Firma Polcolorit podpisała z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości umowę na dofinansowanie wdrożenia energooszczędnej technologii wypalania płytek ceramicznych. Wysokość dofinansowania wynosi 3,2 mln zł.

Strategicznym celem projektu firmy Polcolorit jest zwiększenie konkurencyjności firmy na rynku europejskim, poprzez uzyskanie przewagi technologicznej w zakresie kosztów produkcji. Projekt umożliwi wdrożenie innowacyjnych technologii produkcyjnych, pozwalających na obniżenie kosztów produkcji o 8-10 proc.

Na wdrożenie technologii Polcolorit potrzebuje 7,8 mln zł, z czego 3,2 mln zł będzie pochodzić z przyznanego dofinansowania.

źródło: PAP
zdjęcie: Polcolorit

Dodano: 2010-01-05
Poradnik
Na wielkość ciągu kominowego oprócz parametrów samego komina, jego stanu technicznego, czystości oraz sposobu eksploatacji, największy wpływ ma przyroda - wszystko to, co do tej pory znajdowało się poza kontrolą człowieka, a zatem: siła wiatru i jego kierunki oddziaływania,... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej