Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Apel kominiarzy - Nie pal śmieci w piecu

Opolscy kominiarze będą roznosić ulotki z informacją na temat szkodliwości palenia śmieci. To będzie wspólna akcja urzędu miasta i kominiarzy.

Naczelnik wydziału ochrony środowiska w urzędzie miasta Opole, Małgorzata Rabiega, potwierdza, że palenie śmieci w piecach to także problem dla kominiarzy, dlatego zgodzili się na udział w tej akcji.

Ulotka ma zawierać nie tylko informacje na temat szkodliwych substancji, jakie wydzielają się podczas spalania odpadów, ale też o tym, że śmieci powodują niebezpieczeństwo wybuchu komina.

Urząd miasta Opole chce przygotować "Miejski programu ekologicznych systemów grzewczych?. Umożliwi on dofinansowanie zmiany sposobu ogrzewania, czyli wymianę starych urządzeń na kotły ekologiczne na gaz, olej, czy biomasę. Opole chce pozyskać pieniądze na ten cel z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska.

źródło: www.nto.pl
zdjęcie: www.amber2.mojabudowwa.pl

Dodano: 2010-02-19
Poradnik
Na wielkość ciągu kominowego oprócz parametrów samego komina, jego stanu technicznego, czystości oraz sposobu eksploatacji, największy wpływ ma przyroda - wszystko to, co do tej pory znajdowało się poza kontrolą człowieka, a zatem: siła wiatru i jego kierunki oddziaływania,... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej