Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

W Warszawie święto recyklingu

Urząd miejski Warszawy już po raz piąty organizuje Warszawskie Dni Recyklingu. Finałem, trwających od połowy maja imprez będzie - jak co roku - ekologiczny piknik, na którym surowce wtórne będzie można wymienić na kwiaty i sadzonki.

Warszawskie Dni Recyklingu są coroczną imprezą edukacyjną, której głównym celem jest promocja postaw proekologicznych oraz krzewienie wśród mieszkańców Warszawy idei selektywnej zbiórki surowców wtórnych i recyklingu. W tym roku, dzięki dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, przedsięwzięcie realizowane będzie na większą skalę niż dotychczas, mówi Paweł Lisicki, zastępca dyrektora biura ochrony środowiska.

Na odbywające się w ramach Dni Recyklingu imprezy warto przynieść makulaturę, szkło, tworzywa sztuczne, butelki PET, baterie, puszki aluminiowe oraz elektrośmieci - czyli zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Surowce wtórne będzie można wymienić na piękne, zielone nagrody - zioła, kwiaty oraz sadzonki drzew i krzewów.

źrółdo: www.portalsamorzadowy.pl
zdjęcie: Trampolina

Dodano: 2010-05-13
Poradnik
Na wielkość ciągu kominowego oprócz parametrów samego komina, jego stanu technicznego, czystości oraz sposobu eksploatacji, największy wpływ ma przyroda - wszystko to, co do tej pory znajdowało się poza kontrolą człowieka, a zatem: siła wiatru i jego kierunki oddziaływania,... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej