Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER

Najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie wykorzystania energii odnawialnej będzie można zobaczyć podczas Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GREENPOWER 2010, które odbędą się w Poznaniu w dniach 18-20 maja.

Nowinki w tej dziedzinie prezentowane będą zarówno na stoiskach wystawców, jak i w podczas forum seminaryjnego GREENPOWER składającego się z pięciu bloków tematycznych: Słońce, Ziemia, Woda, Wiatr i Biogaz. Honorowy patronat nad targami sprawuje Ministerstwo Gospodarki.

Do udziału w targach GREENPOWER zgłosiło się około 80 firm z Polski, Chin, Danii, Francji i Niemiec. Wśród wystawców drugiej edycji dominują firmy oferujące technologie i urządzenia służące do produkcji biogazu i biomasy oraz pozyskiwania energii z tych źródeł, a także producenci i dystrybutorzy kolektorów słonecznych i pomp ciepła.

Zakres tematyczny Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GREENPOWER:

źródło i zdjęcie: www.greenpower.mtp.pl

Dodano: 2010-05-17
Poradnik
Na wielkość ciągu kominowego oprócz parametrów samego komina, jego stanu technicznego, czystości oraz sposobu eksploatacji, największy wpływ ma przyroda - wszystko to, co do tej pory znajdowało się poza kontrolą człowieka, a zatem: siła wiatru i jego kierunki oddziaływania,... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej