Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Odkryj filozofię PROECO Deante

Deante rozpoczyna szereg akcji mających na celu promocję proekologicznego stylu życia i zaprasza do przyłączenia się wszystkich, którzy czują, że ich drobny wkład może pomóc naszej matce Ziemi.

Filozofia PROECO Deante koncentruje się na najważniejszym elemencie życia - wodzie. Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważna jest dla każdego istnienia. Naszym wspólnym obowiązkiem jest szanowanie jej zasobów i eliminowanie niepotrzebnego zużycia.

Firma Deante, chcąc jak najlepiej realizować te zobowiązania, nie poprzestaje w poszukiwaniu nowych rozwiązań, dzięki którym oszczędzanie wody będzie jeszcze bardziej efektywne.

Serie baterii Primo i Ultra (Ultra w sprzedaży od września) są doskonałą propozycją nie tylko dla miłośników ekologii, ale dla wszystkich ceniących ekonomiczne, oszczędne i ekologiczne produkty. Dzięki najnowszym technologiom wykorzystanym w bateriach tych serii w niespełna 10s normalnego użytkowania możemy zaoszczędzić 0,5l wody.

Z tymi i wieloma innymi cennymi informacjami będzie można zapoznać się na stronach specjalnego proekologicznego serwisu www.eco.deante.pl. W serwisie można znaleźć artykuły i fakty na temat stanu środowiska naturalnego, eko-elementarz dedykowany wszystkim, którzy chcą żyć ekologicznie, a przy tym oszczędnie.

Firma Deante uruchomiła specjalny kalkulator, który w prosty sposób umożliwia obliczenie oszczędności, jakich może dokonać cała rodzina, dzięki stosowaniu baterii PROECO Deante.

Firma Deante nie zapomniała o edukacji najmłodszych, którym pokazuje ekologiczny i ekonomiczny styl życia. Dla wszystkich milusińskich przygotowany został szereg specjalnych atrakcji, które w sposób bardzo przystępny przekazują ideę filozofii PROECO. Grupy przedszkolne mogą wziąć udział w konkursie na projekt ekologicznego plakatu, rodzice mogą pochwalić się pracami swoich pociech, umieszczając je online, a dzieci mogą ułożyć puzzle dydaktyczne lub pokolorować elektroniczne malowanki.

źródło i zdjęcie: Deante

Dodano: 2010-06-15
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Zdaniem eksperta

Długotrwałe lub bardzo intensywne opady deszczu mogą spowodować utrudnienia komunikacyjne na posesji. Najczęściej dają one o sobie znać w takich miejscach, w których teren nie został właściwie wyprofilowany. Jednym ze sposobów radzenia sobie z tym problemem jest wykorzystanie do budowy nawierzchni ażurowych płyt z betonu, które nie tylko odprowadzają wodę do gruntu, ale stanowią także wsparcie dla ekosystemu.

Masz pytanie? Napisz do nas
redakcja@ekobudowanie.pl
Zobacz wszystkie pytania
Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej