Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Marley po raz szósty budowlaną marką roku

Dnia 15 czerwca br. w teatrze Kamienica w Warszawie odbyła się uroczysta gala, zorganizowana przez firmę ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku, podczas której już po raz 6 zostały wręczone wyróżnienia i nagrody dla firm działających w branży materiałów budowlanych.

Budowlana Marka Roku 2009 została przyznana producentom i dystrybutorom materiałów budowlanych na podstawie ogólnopolskich badań przeprowadzonych wśród firm wykonawczych. Po raz 6 firma Marley miała zaszczyt odebrać statuetkę Budowlanej Marki Roku 2009 w kategorii SYSTEMY RYNNOWE. Jest to dowód uznania za najwyższą jakość produktów, które oferowane są klientom.

źródło i zdjęcie: Informacja prasowa

Dodano: 2010-06-21

Zdaniem eksperta

Dawniej uznawany za doskonały materiał budowlany - odporny na niskie i wysokie temperatury, tak trwały, że nie zniszczy go ogień ani substancje żrące, ponadto lekki i tani. Azbestem, tak popularnym w latach 60. i 70., kryto masowo dachy w całej Polsce. Dziś wiadomo, że jest śmiertelnie niebezpieczny i powoduje szereg problemów zdrowotnych. Chociaż azbest ma na trwałe zniknąć z Polski do 2032 roku, to jednak w trosce o zdrowie mieszkańców warto już teraz zlikwidować eternitowy dach. Jak więc pozbyć się azbestu, uzyskać dofinansowanie i czym go zastąpić?

Masz pytanie? Napisz do nas
redakcja@ekobudowanie.pl
Zobacz wszystkie pytania
Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej