Viessmann laureatem nagrody Top Builder 2011

2 grudnia 2010 r. podczas Gali Top Builder 2011 firma Viessmann otrzymała nagrodę za swój produkt - kocioł kondensacyjny Vitodens 300-W. Wśród wyróżnionych produktów znalazły się te urządzenia, które charakteryzuje wysoki poziom zautomatyzowania i dbałość o wszystkie szczegóły konstrukcyjne.

Przy wyborze produktów i rozwiązań budowlanych zwracano uwagę przede wszystkim na takie aspekty, jak komfort, energooszczędność oraz ochrona środowiska.
Firma Viessmann od dawna kładzie duży nacisk na to, by wszystkie produkty spełniały powyższe kryteria. Nagrodzony kocioł kondensacyjny Vitodens 300-W jest tego najlepszym dowodem.

Ten wiszący, gazowy kocioł kondensacyjny to urządzenie jednofunkcyjne z możliwością współpracy z pojemnościowym podgrzewaczem ciepłej wody użytkowej. Vitodens    300-W dzięki automatycznej adaptacji pracy przez układ Lambda Pro Control może pracować z dowolnym rodzajem gazu ziemnego lub płynnego. Kocioł ten może być stosowany jako samodzielne źródło ciepło dla centralnego ogrzewania budynku lub też dodatkowo, poprzez zastosowanie podgrzewacza pojemnościowego Vitocell, do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Przy zastosowaniu podgrzewacza biwalentnego kocioł może także współpracować z instalacją solarną. Natomiast zastosowanie palnika Martix zapewnia ekstremalnie niski poziom szumów przy pracy urządzenia. Dzięki temu kocioł Vitodens 300-W jest nie tylko przyjazny środowisku, ale też komfortowy w użyciu.

Firma Viessmann już po raz kolejny została laureatem nagrody Top Builder, co świadczy o bardzo wysokiej jakości usług i produktów, jakie oferuje na rynku budowlanym.
Nagroda TopBuilder to bardzo dobrze rozpoznawalne i uznane na polskim rynku budowlanym wyróżnienie, które co roku jest przyznawane przez redakcję miesięcznika Builder i Kapitułę Wyróżnień. Szansę na jego zdobycie mają innowacyjne produkty i rozwiązania budowlane, realizacje, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne i technologiczne (w tej edycji po raz pierwszy) oraz sprawdzone i rekomendowane produkty IT przeznaczone dla budownictwa.


źródło i zdjęcia: Viessmann

Dodano: 2010-12-09
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej