"Czas na Wnętrze" zwycięzcą w konkursie GrandFront 2010

Okładka magazynu Czas na Wnętrze ze stycznia 2010 r. zwyciężyła w kategorii czasopism o domu i ogrodzie w Konkursie Izby Wydawców Prasy na Prasową Okładkę Roku GrandFront 2010. Jej autor, Jakub Tarnowski, został uhonorowany Nagrodą ArtFront przyznawaną zwycięzcom poszczególnych kategorii konkursowych.

Wydawcą czasopisma Czas na Wnętrze jest AVT-Korporacja Sp. z o.o. , która wydaje m.in. miesięcznik Budujemy Dom oraz Informator Rynkowy Budownictwa Jednorodzinnego.

Nagroda ArtFront jest dla nas tym większym zaszczytem i wyróżnieniem, iż jesteśmy najmłodszym tytułem zakwalifikowanym do finału, a nagrodę otrzymała pierwsza, historyczna okładka Czasu na Wnętrze, którą magazyn zadebiutował w styczniu 2010 r., mówi Marta Siesicka, redaktor naczelna miesięcznika.

Laureatów Konkursu wyłoniło trzydziestoosobowe Jury, w którym zasiedli uznani twórcy grafiki prasowej: dyrektorzy artystyczni, wykładowcy uczelni plastycznych, fotograficy oraz wydawcy. Przy ocenie zgłoszonych prac Jury kierowało się spójnością przekazu wizualnego i merytorycznego, poziomem realizacji graficznej oraz zgodnością stylistyczną z charakterem tytułu.

fot. M. Obara fot. E. Tarnowska

Nagrody przyznawane w organizowanym w tym roku po raz dziewiąty Konkursie na Prasową Okładkę Roku GrandFront 2010, to najbardziej prestiżowe polskie wyróżnienia dla twórców grafiki prasowej. Konkurs jest miejscem prezentacji najbardziej twórczych, pomysłowych i profesjonalnie przygotowanych okładek gazet i czasopism.

Laureaci nagród głównych oraz zwycięzcy w poszczególnych kategoriach nagrodzeni zostali statuetkami zaprojektowanymi przez rzeźbiarkę Hannę Jelonek z warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

opr.: Redakcja

Dodano: 2011-05-25
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej