Mobilna sala ekspozycyjna KOŁO w trasie po Polsce i Europie

KOŁO MSES II, ciężarówka, której naczepa została przekształcona w mobilną salę ekspozycyjno-szkoleniową rozpoczęła road show. Jej wnętrze zostało zaaranżowane z użyciem najnowszych produktów marki KOŁO, a wszystko to dzięki projektowi światowej sławy designera - Janusza Kaniewskiego.

Imponujące wymiary, poważny tonaż, hydraulicznie sterowane kasety i taras na dachu - a wszystko to podane w wysmakowanej, designerskiej formie i motoryzacyjno-wnętrzarskiej otoczce. Wygląd MSES II opracował projektant, Janusz Kaniewski, który współpracuje z takimi markami jak Ferrari, Fiat, Citroen i Honda.

MSES II to unikalna forma promocji produktów KOŁO. Wynika to nie tylko z samej koncepcji mobilnej sali, ale również ze sposobu w jaki została ona wykonana. Dzięki specjalnym wysuwom powierzchnia ekspozycyjna wynosi ponad 60m2. Co więcej, na dachu znajduje się taras, na którym możemy podjąć zwiedzających gości kawą i kontynuować rozmowę o designerskich produktach marki KOŁO, mówi koordynator działań Mobilnej Sali, Dariusz Grzegorek, kierownik działu szkoleń Sanitec Koło.

W oparciu o swoje rozległe doświadczenie, polski designer stworzył pomysłowe wnętrze, w którym zainteresowani będą mogli z bliska przyjrzeć się rozwiązaniom łazienkowym proponowanym przez KOŁO, bowiem mobilna sala pozwala na wyjście z produktami poza ściany sklepów i salonów. Na pokładzie MSES II udało się pokazać pełny przekrój produktów KOŁO: poza nowym stelażem KOŁO Technic, odwiedzający zobaczą także produkty z serii EGO i OVUM, którym kształty nadał światowej renomy włoski projektant, Antonio Citterio. Miłośnicy wanien będą mogli przyjrzeć się z bliska wysublimowanym kształtom Clarissy, a także komfortowej wannie z hydromasażem Perfect. Meble łazienkowe KOŁO reprezentowane są przez popularne serie Domino i Twins, a także nowość w ofercie - Domino XL. Nie zabrakło też przykładów brodzików - w sali mobilnej zobaczymy Pacyfik oraz elegancką kabinę prysznicową S600 z brodzikiem Terra.

Trasa mobilnej ciężarówki KOłO MSES II

Oficjalna premiera dla mediów miała miejsce 10 maja br. w Warszawie. W maju i wrześniu MSES II będzie prezentowany w Rumunii i Czechach, a w czerwcu ekspozycja zatrzyma się w Łodzi w związku z zakończeniem XIII edycji konkursu na Projekt Łazienki 2011. MSES II wróci do Łodzi również w październiku 2011 r. na spotkanie świata projektantów i architektów - Łódź Design.

Historia mobilnej ciężarówki KOŁO

Pierwsza mobilna sala ekspozycyjno-szkoleniowa marki KOŁO wyruszyła w swoją podróż w maju 2007 roku. Przez 4 lat odwiedzała kontrahentów w kraju i zagranicą. Na jej trasie znalazły się m.in. Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Macedonia, Serbia, Chorwacja i Słowenia. MSES odwiedził również kraje nadbałtyckie - Litwę, Łotwę
i Estonię. W sumie road show firmy KOŁO ma na swoim koncie już ponad 100 tys. przejechanych kilometrów, a wewnętrzną ekspozycję obejrzało ok. 160 tys. osób. MSES I był pierwszą tego typu inicjatywą w Polsce.

Nowocześnie wyposażona sala mobilna umożliwiała dotarcie wszędzie tam, gdzie pojawiało się zapotrzebowanie na szkolenia lub prezentacje łazienek. MSES I był jednocześnie mobilną reklamą szkoleń Europejskiego Funduszu Społecznego, które odbywały się we wnętrzu truck'a. Projekt Rozwój kompetencji zawodowych pracowników firmy MSP z branży sanitarnej był pierwszym ogólnopolskim projektem szkoleniowym skierowanym do architektów, instalatorów oraz handlowców. Obok edukacji najważniejszym celem MSES były i są bezpośrednie spotkania z klientami, podczas których KOŁO stara się lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania.

źródło i zdjęcia: KOŁO

Dodano: 2011-05-27
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej