Innowacyjne oznakowanie armatury Oras

Producenci na całym świecie chętnie zastępują długie opisy słowne na etykietach piktogramami i ikonami. Dzięki prostym znakom graficznym konsumenci łatwiej mogą zorientować się w parametrach produktu i bardziej świadomie dokonać wyboru. Podążając za tym trendem, firma Oras, wprowadza sześć ikonek symbolizujących najważniejsze cechy baterii i zestawów prysznicowych.

Skandynawska firma Oras wprowadza innowacyjne oznakowanie armatury. Teraz, dzięki prostym symbolom obrazkowym umieszczonym przy opisie każdej baterii szybko będzie można dowiedzieć się, jakie zalety ma dany model, by łatwiej wybrać ten najodpowiedniejszy dla nas.

Umieszczone przy opisach piktogramy odwołują się do prostych skojarzeń. Każdy z nich pozwala na szybką identyfikację najważniejszych korzyści płynących z użytkowania produktu. Bateria dobrze dopasowana do oczekiwań musi również spełniać konkretne wymagania użytkowe. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się oznaczyć produkty naszej firmy czytelnymi znakami, mówi Marek Biały, dyrektor handlowy firmy Oras w Polsce. W pierwszej kolejności system symboli pojawił się w opisach modeli baterii na stronie internetowej Oras. Sukcesywnie graficzne oznakowanie będzie wprowadzane także na opakowaniach baterii.

Firma Oras wprowadziła 6 prostych symboli, pokazujących, czego powinniśmy oczekiwać od danego modelu kranu.

Przyjazne użytkownikom - Uśmiechnięta twarz - kojarzy się z radością i beztroską. Dlatego tak oznaczone produkty firmy Oras charakteryzują się komfortem obsługi i łatwością użytkowania.

Inteligentne korzystanie z wody - Żarówka - jednoznacznie kojarzy się z elektrycznością i elektroniką. Krany Oras, oznaczone tym symbolem łączą w sobie nowatorskie rozwiązania technologiczne z ponadprzeciętną funkcjonalnością.  Wybierając ten produkt klienci będą mieli pewność, że sięgają po najwyższej klasy urządzenie sprzyjające racjonalizacji wydatków. Ten prosty znak będzie można znaleźć zawsze przy bateriach bezdotykowych.

Ekologia - Drzewo - to symbol natury. Oras jest pionierem w projektowaniu i wdrażaniu technologie sprzyjających racjonalnemu korzystaniu z zasobów naturalnych. Zdając sobie sprawę, że w przeciętnym gospodarstwie domowym wydatki na wodę mogą stanowić ponad jedną trzecią ponoszonych koszów mediów producent dostarcza rozwiązań sprzyjających rodzinnemu budżetowi i ochronie środowiska.  Modele oznaczone tym symbolem to wszystkie baterie bezdotykowe oraz te wyposażone w specjalne eko-przyciski i ograniczniki strumienia.

Bezpieczne w eksploatacji - Bezpieczeństwo symbolizowane przez kłódkę, to jeden z priorytetów Oras. Produkty z tym znakiem stworzone są specjalnie dla rodzin, w których z łazienki korzystają dzieci lub osoby starsze i niepełnosprawne. Oznaczone tym znakiem są linie baterii bezdotykowych do kuchni i łazienki, a także baterie termostatyczne, których korpus się nie nagrzewa od gorącej wody. W liniach kuchennych symbol bezpieczeństwa pojawi się także w kranach z zaworem do zmywarki, który automatycznie sam odcina wodę po zakończeniu pracy.

Higiena - Zdecydowana większość chorób przenoszona jest poprzez dotyk. Higiena to jeden z wyróżników baterii marki Oras. Produkty oznaczone symbolem czystych rąk pomagają w utrzymaniu higieny, ale też czystości kranu. Większość modeli oznaczonych tym znaczkiem to krany uruchamiane fotokomórką, których nie trzeba dotykać, a jedynie przysunąć dłonie do kranu.

Luksus - Korona - kojarzy się z tym, co najlepsze i wyrafinowane. Tak oznaczone produkty łączą w sobie wysoką funkcjonalność z najnowszymi trendami we współczesnym wzornictwie. Wszystkie projekty Oras oznaczone koroną to nowatorskie połączenie czystej formy, nowoczesnych detali i świetnego dresingu np. włoskiego domu projektowego Alessi. Takie baterie nigdy nie są za gorące, ani za zimne dając niespotykany komfort użytkowania.

źródło i zdjęcie: Oras

Dodano: 2011-07-27
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej