Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Segreguj śmieci z Franke!

Rosnąca świadomość ekologiczna Polaków sprawia, że coraz więcej z nas sortuje odpadki  w domu. Segregacja śmieci pozwala przynajmniej częściowo odzyskać surowce wykorzystane głównie do produkcji jednorazowych opakowań. Takie pozytywne nawyki pozwalają ograniczyć obszary zajęte przez wysypiska, zużycie surowców oraz emisję szkodliwych gazów powstających podczas spalania odpadków.

Sortowanie odpadków produkowanych przez gospodarstwa domowe nie jest już tylko modą. Powoli staje się koniecznością i godnym naśladowania nawykiem coraz bardziej popularnym w naszym społeczeństwie. Dzięki recyklingowi pusta butelka po wodzie, kubeczek po jogurcie czy aluminiowe puszki po napojach mają szansę na drugie życie.

Segregacja odpadków, aby była skuteczna i chętnie praktykowana w naszych domach, nie może dodawać nam obowiązków ani zajmować zbyt wiele miejsca.  Dlatego też firma Franke, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, proponuje praktyczne systemy do sortowania odpadków, które mieszczą się w standardowej zabudowie kuchennej.

Franke Trolley Vario 60 to model sortownika przeznaczony do szafek z wysuwanym frontem o szerokości 60 cm. Zestaw służy do sortowania trzech rodzajów odpadków produkowanych w gospodarstwach domowych i składa się z jednego pojemnika o pojemności 18 litrów i 2 o pojemności 8l. Komplet  może zostać uzupełniony o pokrywę do pojemników w kolorze zielonym lub szarym oraz praktyczne klipsy w czterech kolorach pozwalające szybko rozpoznać przeznaczenie danego pojemnika.

Franke Trolley Vario to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy w trosce o środowisko podejmują się regularnego sortowania śmieci. W ofercie Franke znajdują się także inne systemy sortowania odpadków dostosowane do montażu w szafkach od 30 do 90 cm oraz w zabudowie narożnej. Cena zestawu Trolley Vario 60:  603,91 zł. brutto.

źródło i zdjęcie: Franke

Dodano: 2011-11-17
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej