Ekologiczne baterie do wygrania w konkursie Oras!

Firma Oras, ogłosiła konkurs, w którym zachęca Polaków do podzielenia się swoimi pomysłami na temat oszczędzania wody. Duża liczba już nadesłanych zgłoszeń pokazuje, że tematyka poszanowania środowiska jest Polakom bliska. Nie tylko interesujemy się i rozmawiamy o ekologii, ale staramy się wprowadzać w życie różne sposoby na oszczędzanie. Wszyscy, którzy chcą zgłosić swoje pomysły i wygrać ekologiczne baterie, mają czas do końca listopada 2011 r.

 

Nadesłane zgłoszenia konkursowe pokazują, że najczęściej oszczędzamy zmieniając nawyki w codziennym życiu, ale część z nas inwestuje również w ekologiczny sprzęt domowy jak zmywarki i pralki, które zużywają mniej wody, informuje Joanna Gręda, kierownik ds. marketingu w firmie Oras.

Do wygrania w konkursie są między innymi ekologiczne baterie łazienkowe Eterna:

  • natryskowa o wartości 1.430 zł każda, która za pomocą sygnalizacji świetlnej wskazuje idealny czas trwania natrysku;
  • wannowo-natryskowa o wartości 1.650 zł każda, która ma funkcję automatycznego napełniania wody, a także 5 elektronicznych wag do bagażu.

Już 430 zgłoszeń wpłynęło na konkurs firmy Oras "Jesteś eko" dotyczący oszczędzania wody. Oras zachęca do przesyłania swoich pomysłów na oszczędzanie. Można je przekazać do końca listopada br. poprzez formularz na stronie internetowej www.oras.com.

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 15 grudnia 2011 r. Ze szczegółami konkursu można zapoznać się na stronie: http://www.oras.com/pl/consumer/products/productfamilies/Pages/rules.aspx.

Więcej na temat działania baterii łazienkowych Oras Eterna: http://www.oraseterna.com/pl.

źródło i zdjęcie: Oras

Dodano: 2011-11-21
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej