Bezpłatna karta wstępu na wystawę CEP? Poland 2012 i zniżki na konferencje!

W dniach 17-18.04.2012 w Warszawie odbędzie się CEP? Poland 2012, Czysta Energia i Budynki Przyszłości - konferencja z towarzyszącą wystawą. W artykule podana jest informacja o tym, jak otrzymać bezpłatną kartę wstępu na wystawę CEP? Poland 2012 i zniżki na konferencje!

CEP? Poland 2012, Czysta Energia i Budynki Przyszłości - konferencja z towarzyszącą wystawą odbędzie się w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym Gromada.

Główne tematy to budownictwo energooszczędne, budynki inteligentne i modernizacja istniejących już budynków i zabytków.

Organizator planuje trzy konferencje podczas CEP? Poland 2012, Czysta Energia i Budynki Przyszłości:

Organizator CEP? Poland Czysta Energia i Budynki Przyszłości prezentuje koncepcję, która się dystansuje od klasycznego pojęcia "targów". CEP? Poland to nie targi, to przede wszystkim szereg konferencji, którym towarzyszy wystawa o charakterze czysto informacyjnym. Z pewnością nie jest to łatwa idea, ponieważ łączy się ona z koniecznością zapewnienia wysokiej jakości uczestników i prelegentów. Tu nie liczy się ilość ale jakość ekspertów z branży, która weźmie udział w planowanym przedsięwzięciu.

Celem konferencji jest transfer wiedzy i zapoznanie uczestników z nowymi trendami w budownictwie energooszczędnym, "inteligentnym", innowacyjnymi produktami jak też z kierunkami rozwoju przepisów prawnych i perspektywami, jakie dana branża ma przed sobą. Uzupełnieniem tego będą informacyjne stoiska, gdzie bez ograniczeń czasowych, w miarę potrzeby także w cztery oczy, będzie można kontynuować kwestie omawiane w trakcie konferencji i nie tylko.

REECO Poland Sp. z o.o. oraz serwis Ekobudowanie.pl oferują wszystkim zainteresowanym udział w wyżej wymienionych konferencjach po atrakcyjnych cenach. Zniżki na konferencje uzyskają Państwo po wprowadzeniu specjalnego kodu RENWA11EKOBUD.

Formularz rejestracyjny jest tutaj.

Bezpłatna karta wstępu na wystawę CEP? Poland 2012 do pobrania w wersji PDF:

źródło i zdjęcie: REECO Poland Sp. z o. o.

Dodano: 2012-03-15
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej