Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

"Współczesne Aspekty Inżynierii Produkcji" tematem konferencji

Samorząd Studentów Wydziału Inżynierii Produkcji (WIP) i Koło Naukowe WIP oraz Dziekan Wydziału Inżynierii Produkcji, kontynuując wieloletnią tradycję, organizują również w bieżącym roku, Dni Wydziału Inżynierii Produkcji, ktore odbędą się w dniach 22 - 24 maja 2012 r.

W ramach Dni WIP, 22 maja br. odbędzie się II Konferencja Menedżer XXI wieku, dzień póżniej, tj. 23 maja br.  XXI Międzynarodowa Konferencja Naukowa Studentów, na temat "Współczesne Aspekty Inżynierii Produkcji".

Obchody Dnia Wydziału otworzy XXI Międzynarodowa Konferencja Naukowa Studentów. W ramach konferencji "Współczesne Aspekty Inżynierii Produkcji" studenci uczelni techniczno-przyrodniczych wygłoszą referaty będące owocem prac badawczych, które stanowią podstawę prac dyplomowych. Oprócz prelegentów z Polski swoje prezentacje wygłoszą goście z zagranicy.

Obchody święta Wydziału Inżynierii Produkcji nie skupiają się tylko wokół aspektu naukowego. Tradycyjnie zwieńczeniem obchodów jest ognisko, które pozwala na integrację środowiska naukowego oraz studenckiego. Jest to jedno z głównych założeń organizowanych obchodów Dni WIP.

Do uczestnictwa w konferencjach serdecznie zapraszają: Dziekan Wydziału Inżynierii Produkcji, Koło Naukowe Studentów WIP, MKN Menedżer oraz  Samorząd Studentów.

Szczegółowe informacje na temat obchodów dni Wydziału Inżynierii Produkcji na stronie organizatora.

źródło i zdjęcie: Wydział Inżynierii Produkcji

Dodano: 2012-05-14
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej