Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Akademia Kobiet Budujących SILKA YTONG


Z badań wynika, że kobiety coraz częściej angażują się w budowę domu i na tym polu podejmują działania do tej pory uważane za domenę mężczyzn. Akademia Kobiet Budujących SILKA YTONG umożliwia wszystkim zainteresowanym Paniom konsultacje z ekspertką oraz wymianę doświadczeń związanych z budową domu.

Blisko 30 kobiet wzięło udział w pierwszych kobiecych rozmowach o budowaniu w ramach Akademii Kobiet Budujących SILKA YTONG, które odbyły się 30 maja 2012 r. w warszawskiej kawiarni Tarabuk. Podczas spotkania zostały poruszone takie tematy, jak planowanie budowy domu, przeprowadzenie formalności, wybór projektu czy planowanie kosztów.

Z badań wynika, że kobiety coraz częściej angażują się w budowę domu i na tym polu podejmują działania do tej pory uważane za domenę mężczyzn. Na podstawie moich obserwacji zawodowych mogę potwierdzić, że kobiety coraz częściej przejmują zobowiązania związane z prowadzeniem budowy domu. Co więcej, Panie radzą sobie bardzo dobrze, ponieważ potrafią sprawnie zorganizować swoje obowiązki, mówi Małgorzata Smogór z firmy Akami, ekspertka budowy SILKA YTONG i prelegentka podczas spotkania.

Zainteresowanie budujących kobiet i zaangażowanie w dyskusję podczas spotkania świadczy o tym, że Panie coraz częściej sterują procesem budowy i wykazują się przy tym dużą wiedzą i zdecydowaniem.

Bardzo nas cieszy wysoka frekwencja, ale jeszcze bardziej aktywność i zaradność kobiet jako inwestorów indywidualnych. Panie są wnikliwe i dobrze zorganizowane - chcą jak najwięcej dowiedzieć się na dany temat, mówi Monika Mychlewicz, dyrektor marketingu Xella Polska, producenta materiałów budowlanych SILKA YTONG. Uczestniczki Akademii Kobiet Budujących przyszły na spotkanie dobrze przygotowane. Panie, co warte szczególnej uwagi, miały wiedzę na tematy związane z technologią budowy. Dopytywały także o szczegóły związane z parametrami technicznymi swoich wymarzonych domów, dodaje Mychlewicz.

Według uczestniczek Akademia Kobiet Budujących jest ciekawą, inspirującą inicjatywą. Panie doceniają także przystępny sposób przekazywania informacji oraz przyjazną atmosferę, sprzyjającą prowadzeniu rozmów.

Kolejne spotkania w ramach Akademii Kobiet Budujących SILKA YTONG zostały zaplanowane na jesień.

Więcej informacji na stronie http://www.zdrowabudowa.pl/akademia-kobiet-budujacych, gdzie znajdą się informacje o nowych terminach i tematach spotkań w ramach Akademii Kobiet Budujących.

źródło i zdjęcie: XELLA Polska Sp. z o.o.

Dodano: 2012-06-08
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej