Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Certyfikaty jakości dla wykonawców ociepleń budynków

Profesjonalna ekipa oraz użyte materiały decydują o jakości wykonania remontu oraz każdej roboty budowlanej. Termo Organika uruchomiła system certyfikowania wykonawców izolacji budowlanych. Producent dostarcza kompletny system dociepleniowy oraz weryfikuje i szkoli wykonawców.

Termo Organika jest pierwszym i jedynym producentem styropianu w kraju, który wdrożył system kontroli i wydaje certyfikaty jakości dla wykonawców ociepleń budynków. Tym samym zapewnia inwestorom komplet markowych i dopasowanych do siebie produktów systemu termomodernizacyjnego oraz przeszkolonych, certyfikowanych wykonawców.

Sprawdzeni wykonawcy ociepleń budynków

Udzielanie certyfikatów dla wykonawców systemu ociepleń Termo Organika Platinum oparte jest o proste zasady. Wszyscy chętni muszą udokumentować doświadczenie w wykonywaniu systemów ociepleń i wykonać co najmniej jedną inwestycję z zastosowaniem systemu Platinum. Dodatkowo muszą poddać się dobrowolnemu audytowi, który oceni jakość wykonanych robót na różnych etapach. Kontrole obejmą co najmniej kilka kluczowych elementów: przygotowanie podłoża, przyklejanie styropianu, wykonywanie warstwy zbrojonej, tynkowanie.

Rozbudowany i rygorystyczny system kontroli jakości w zakładach Termo Organiki gwarantuje wysoką jakość materiałów. Jednak doświadczenie rynkowe pokazało, że nawet najlepszy materiał nie zawsze wystarczy. Odnotowywano przypadki, gdy mimo użycia najlepszych materiałów, termomodernizacja nie przyniosła oczekiwanych rezultatów z powodu błędów montażowych.

Nasze materiały sprawdzają się podczas montażu oraz później jako trwała izolacja. Jednak, by ocieplenie było skuteczne i trwałe, musi być profesjonalnie wykonane i stąd nasz program certyfikowania wykonawców. Chcę podkreślić, że znacząca część wykonawców na rynku to prawdziwi fachowcy, nasze certyfikaty pozwolą oddzielić ich od amatorów psujących rynek. Wierzę, że dokument z naszą marką pomoże inwestorom znaleźć dobrych fachowców, a wykonawcom pozwoli łatwiej zdobyć klientów, mówi Krzysztof Krzemień z Termo Organiki.

Szczegóły dotyczące uzyskania certyfikatu dla wykonawców, ich wykaz jest dostępny u dyrektorów regionów, w zakładce "Gdzie kupić" na stronie www.termoorganika.com.pl.

Jakość produktów Termo Organiki

Termo Organika ma autorski, rozbudowany i szczegółowy system kontroli jakości. Od lat pozwala on największemu polskiemu producentowi styropianu utrzymywać "Rekomendacje Techniczne i Jakości" Instytutu Techniki Budowlanej, obejmujące styropian oraz "Rekomendacje Techniczne" dla całego systemu ociepleń Platinum.

Produkowane przez Termo Organikę nowoczesne płyty styropianowe mają lepsze właściwości użytkowe niż styropiany tradycyjne. Zostało to osiągnięte poprzez odpowiednie modyfikacje składu i technologii produkcji. Nowej generacji styropiany oferowane są w systemie ociepleń, w skład którego wchodzą także kleje, siatki, grunty, tynki i farby. Ocieplanie budynków przy użyciu systemu daje gwarancję, że poszczególne elementy składowe będą prawidłowo ze sobą współpracowały, dając najlepszy efekt i najwyższe parametry przeprowadzonej termomodernizacji.

źródło i zdjęcie: Termo Organika

Dodano: 2012-07-12
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej