Wylicz koszty docieplenia domu z kalkulatorem Rockwool

Firma ROCKWOOL oddaje w nasze ręce kolejne użyteczne narzędzie online. Po programie do wirtualnego dobierania elewacji przyszła kolej na kalkulator, który pozwoli wyliczyć zużycie materiałów i koszty docieplenia ścian zewnętrznych domu oraz sufitu i garażu dla systemów ECOROCK FF i ECOROCK FG.

Oprogramowanie pozwala obliczyć zużycie potrzebnych materiałów i określić cenę brutto ocieplenia ścian zewnętrznych i stropów garażowych dla systemów ECOROCK FF i ECOROCK FG.

Kalkulator automatycznie uzupełnia poszczególne elementy systemu (izolację, zaprawę klejącą, siatkę i zaprawę zbrojącą, podkład tynkarski, tynk, podkład pod farbę i samą farbę w odpowiednim kolorze), zaproponuje odpowiednią ilość opakowań i zsumuje koszt (netto i brutto) na podstawie podanej powierzchni ścian lub stropów.

Powyższe rozwiązanie nie tylko oszczędza nasz czas, ale także eliminuje możliwość wystąpienia błędów wynikających z niewiedzy bądź pomyłek w obliczeniach, które mogłyby w efekcie spowodować przekroczenie budżetu przeznaczonego na remont.

Aplikacja dotycząca ocieplenia ścian zewnętrznych i stropów garażowych dostępna jest online na stronie http://www.rockwool.pl/produkty-rozwiazania/ocieplenie-domu/kalkulator-cen-systemow i pozwala wszystkim, którzy zmagają się z budową bądź remontem domu, dokonać obliczeń i dokładnie przygotować się do inwestycji.

źródło i zdjęcie: Rockwool

Dodano: 2013-01-31
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej