Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Oras z tytułem "Eco Jakość Roku 2012"

Konkurs "Jakość Roku" co roku zrzesza firmy wyróżniające się projakościowym podejściem do zarządzania. Ma na celu wspieranie oraz promocję wysokich standardów i jakości w działalności gospodarczej - produkcyjnej, handlowej oraz usługowej - zarówno na polskim rynku, jak i na rynkach zagranicznych. W kategorii "Eco Jakość Roku 2012" wyróżnienie otrzymała firma Oras - producent inteligentnej armatury łączącej ekologię, funkcjonalność i nowoczesny design.

Kapituła konkursu, składająca się z ekspertów Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. doceniła firmę Oras m.in. za skuteczną realizację polityki jakości i ochrony środowiska oraz wysoki stopień zaangażowania w działalność pro środowiskową. Tytuł "Jakość Roku" przyznawany jest od 2006 r. Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. to najstarsza instytucja państwowa, która certyfikuje w Polsce systemy zarządzania - działa nieprzerwanie od 1958 r.

Czujemy się bardzo wyróżnieni otrzymaniem tytułu "Jakość Roku 2012", szczególnie w tak bliskiej naszej misji kategorii, jak ekologia. Oszczędzanie wody staje się istotne nie tylko z punktu widzenia dbałości o naszą planetę. Daje także bardzo wymierne korzyści ekonomiczne. Projektując nasze baterie zawsze dokładamy wszelkich starań, aby produkowana przez Oras armatura pozwalała użytkownikom w łatwy sposób wdrażać idee ekologiczne, a przy okazji oszczędzać na rachunkach za wodę i energię niezbędną na jej ogrzanie, podkreśla Marek Biały, dyrektor handlowy firmy Oras w Polsce.

Eksperci zasiadający w kapitule konkursu docenili wysokie standardy, których firma Oras przestrzega na każdym etapie, począwszy od projektowania aż do produkcji i dystrybucji swoich produktów. Oceniający docenili wysoką skuteczność realizacji polityki jakości i ochrony środowiska, która firma stosuje na co dzień oraz klarowność implementowanych procedur. Dodatkowo eksperci zauważyli wysoki stopień zaangażowania kadry w działalność prośrodowiskową oraz efektywne zarządzanie wszystkimi procesami w organizacji.

Nowość wprowadzona przez firmę w 2012 r. - elektroniczna bateria Vienda - jest najbardziej ekologicznym kranem, gdyż zużywa jedynie 5 litrów wody na minutę. Dodatkowo bateria wykonana jest z zaawansowanego technologicznie kompozytu, materiału stosowanego dotychczas w medycynie, przemyśle lotniczym czy zbrojeniowym.

Wyznacznikiem produktów marki Oras jest bardzo wysoka jakość i ekologia. Fiński koncern powstał w 1945 r. Produkuje armaturę wyłącznie w Europie, w fabrykach w Polsce i Finlandii. W procesie produkcji używane są surowce i komponenty pochodzące wyłącznie od europejskich dostawców. Firma zatrudnia w sumie ponad 1 tys. osób. W 2011 r. osiągnęła wynik sprzedaży netto na poziomie 129 mln euro.

źródło: Oras

Dodano: 2013-02-21
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej