Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Akademia Wiedzy "Współpraca w Klastrze na przykładzie projektowania i budowy domu energooszczędnego"

Prezydent Miasta Leszna oraz Leszczyński Klaster Budowlany zapraszają na spotkania z cyklu Akademia Wiedzy, które odbędą się 20 i 21 kwietnia 2013 r. w Lesznie, podczas Targów Dom i Ogród. W trakcie Akademii zaprezentowany zostanie wspólny produkt Klastra, który jest efektem współpracy firm do niego należących. Jest to pierwszy w tym rejonie weryfikowany i dotowany dom energooszczędny, spełniający wszystkie parametry budynku o niskim zużyciu energii.

Oprócz prezentacji rozwiązań technicznych przedstawione zostaną podczas spotkania informacje o możliwości uzyskania dopłaty do kredytu na budowę domu energooszczędnego.

Wydarzenie skierowane jest do osób, które w najbliższym czasie planują rozpocząć budowę domu i zależy im na tym, by był to dom zdrowy, wykonany z naturalnych materiałów i o najwyższym standardzie. W Akademii Wiedzy mogą także wziąć udział firmy budowlane i projektowe, deweloperzy oraz przedstawiciele władz samorządowych z subregionu leszczyńskiego.

Organizowane przez Leszczyński Klaster Budowlany spotkanie jest trzecim z cyklu Akademii Wiedzy. Poprzednie dwa propagowały energooszczędne i innowacyjne rozwiązania w budownictwie, prezentowały technologie i możliwości pojedynczych firm należących do Klastra. Niniejsze wydarzenie to krok dalej. Ma bowiem na celu przedstawienie rezultatów wspólnej pracy firm, która zaowocuje konkretną ofertą rynkową skierowaną do potencjalnych inwestorów.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest potwierdzenie udziału do 19 kwietnia 2013 r., telefonicznie: +48 609 859 611 lub mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Miejsce spotkania: Hala Trapez w Lesznie, Targi Dom i Ogród
Czas: 20 kwietnia 2013 r. (sobota), godz. 14.00; 21 kwietnia (niedziela), godz. 11.00 i 13.30
Kontakt: Martyna Włudarczyk, Wydział Promocji i Rozwoju Urzędu Miasta Leszna, tel. +48 609 859 611, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

źródło i zdjęcie: Leszczyński Klaster Budowlany

Dodano: 2013-04-11
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej