Zielona Marka dla Stolbud Włoszczowa

Zielona Marka to niezależny tytuł dla uczestników rankingu liderów polskiego rynku, którzy polityką firmy przeciwdziałają negatywnemu wpływowi własnej działalności na środowisko naturalne. Certyfikat w kategorii Budownictwo, za innowacyjne i energooszczędne technologie w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej oraz rozwiązania przyjazne przyrodzie i człowiekowi, przyznano firmie Stolbud Włoszczowa.

Certyfikat Zielona Marka to wyraz uznania dla przedsiębiorstw, których celem jest zwiększenie oszczędności energii i uzyskiwanie jej ze źródeł odnawialnych oraz recyklingu. Zespół ekspertów ocenia działania firmy, portfolio produktów i usług oraz jej wsparcie dla przeciwdziałania negatywnym zmianom klimatu.
Pod uwagę brana jest także efektywność energetyczna i operacyjna przedsiębiorstw, technologia produkcji oraz świadomość i propagowanie zachowań, mających pozytywny wpływ na środowisko i całe społeczeństwo.

Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona firm posiadających Certyfikat Zielonej Marki. To dla nas wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ świadczy o tym, że zarówno my, jak i nasi klienci, wspólnie działamy w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, mówi Dariusz Górski, Dyrektor Handlowy Stolbud Włoszczowa.

Producent okien i drzwi z Włoszczowy zasłużył na wyróżnienie w rankingu, spełniając jego wszystkie warunki. Innowacyjnym produktem, który w szczególności reprezentuje ekologiczną działalność firmy jest energooszczędne okno Capital. Posiada ono jedne z najlepszych w Polsce parametry izolacyjności termicznej i akustycznej oraz ogranicza straty ciepła, dzięki m.in. stabilnej i najgrubszej na rynku konstrukcji. Obok wyznaczników technicznych okno Capital posiada również wysokie walory estetyczne.

Uroczyste wręczenie Certyfikatów wyróżnionym firmom odbędzie się na początku przyszłego roku.

źródło: www.tf.pl
zdjęcie: www.stolbud.pl

Dodano: 2009-11-13
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej