Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

"Wielkanoc w błękicie" - warsztaty aranżacji wnętrz

Przywiązanie do szczegółu, to ważny element tworzenia estetycznego i oryginalnego wnętrza. Wielu z nas zadaje sobie pytania - od czego zacząć, jakie są zasady i jak je zastosować. Szczególną okazją są Święta Wielkanocne, kiedy to wyjątkowo zależy nam na tym, aby stworzyć harmonijne i wyróżniające się wnętrze. Zające, jajka, bazie - nic do siebie nie pasuje, a tradycja wymaga aby w domu pojawiło się wszystko. Jak okiełznać dylematy świątecznego stołu? O tym możecie dowiedzieć się już 28 marca, biorąc udział w warsztatach aranżacji wnętrz.

"Wielkanoc w błękicie" to pierwszy z cyklu unikalnych warsztatów aranżacji wnętrz. Warsztaty prowadzone są w formie ćwiczeń uzupełnione profesjonalnymi wykładami. Stworzone z myślą o tych wszystkich, którzy są zainteresowani aranżacją, stylizacją i projektowaniem wnętrz. Porozmawiamy na temat najnowszych trendów oraz praktycznego wykorzystania ich w stylizacjach. Nie zabraknie aranżacji, opartych o klasykę designu i rozmów na temat wykorzystania jej we współczesnych realiach. Pobłądzimy po mapie, stykając się z kolekcjami zarówno najlepszych skandynawskich marek, jak i unikatowych polskich projektantów.

Podczas warsztatów, do dyspozycji uczestników przekazujemy katalogi znanych i cenionych marek z listy Top 10. Wykłady pozwolą zapoznać się z wybranymi kompozycjami znanych stylistów, oraz najlepszymi pomysłami i rozwiązaniami.

Warsztaty to odpowiedź dla wszystkich tych, którzy szukają pomysłu na obudzenie w sobie kreatywności.  Ich celem jest łączenie ludzi z pasją i stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń oraz nowych rozwiązań. Zapraszamy miłośników designu i aranżacji wnętrz, pragnących rozwinąć tą umiejętność. Będziemy aranżować stoły i nie tylko, a wszystko to w miłej atmosferze, przy aromacie kawy Cellini.

Malabelle, to showroom, który powstał z miłości do drobiazgów i wszystkiego tego co nadaje wnętrzom zupełnie nowy charakter. Właścicielka - Anna Rusiniak-Malinowska starannie dobiera wszystkie produkty, które znajdują się w sprzedaży. Całość jest spójna i tworzy charakter, bliski sercu projektantki. Anna prowadzi także pełen inspiracji blog, znajdziemy w nim wiele cennych wskazówek i motywów do wykorzystania przy urządzaniu wnętrz.

"Wielkanoc w błękicie" warsztaty aranżacji wnętrz organizowane przez Annę Rusiniak-Malinowską odbędą się w showroomie Malabelle 28 marca 2015 r., godzina 9:30, przy ul. Polnej 18/20 w Warszawie.

Polecamy profil https://www.facebook.com/events/325464554316452

źródło i zdjęcie: http://www.malabelle.pl/

Dodano: 2015-03-27
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej