Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Pierwsze warsztaty aranżacji wnętrz w Malabelle już za nami!

Malabelle to Showroom wnętrzarski, ale także przestrzeń kreatywnego myślenia. To właśnie tu odbyły się pierwsze warsztaty aranżacji wnętrz, poprowadzone przez Annę Rusiniak - Malinowską, właścicielkę Malabelle, projektantkę, a także miłośniczkę pięknych wnętrz, która sukcesywnie romansuje ze szczegółem i pragnie dzielić się swoją pasją z innymi. Wielkanocne warsztaty rozpoczęły cykl spotkań, z których uczestnicy za każdym razem będą mieli okazję dowiedzieć się czegoś nowego.

Pierwsze warsztaty aranżacji wnętrz Malabelle dotyczyły tematyki wielkanocnej. Na początku uczestnicy mieli okazję wysłuchać inspirującego wykładu Anny Rusiniak-Malinowskiej, projektantki wnętrz, a także właścicielki Showroomu Malabelle. Po zapoznaniu się ze stylizacjami topowych stylistów i fotografów, odbyła się gorliwa rozmowa z organizatorką na temat najnowszych trendów, a także sposobu na sukces w projektowaniu. Następnie zdobytą wiedzę można było wykorzystać w praktycznej pracy nad przygotowaniem stylizacji komody i stołu. Wspólnymi siłami uczestnicy stworzyli ciekawe aranżację, przełamując schematy i bawiąc się ze strukturami i tkaninami. Łączyli drewno ze złotem, stare z nowym, przeróżne style oraz formy - aranżowali, by raz jeszcze przearanżować.

Aranżacja stołu wielkanocnego zrodziła kilka kontrowersji, które zapoczątkowały wspólną, twórczą pracę. W dwóch grupach powstały kompozycje na bazie wybranych trzech kolorów. Pierwsza grupa skupiła się na metalowej komodzie, która zaaranżowana w odpowiedni sposób miała komunikować, że w domu jest, była i będzie Wielkanoc. Następnie właścicielka, korzystając z dekoracji użytych przez grupę, raz jeszcze przearanżowała mebel w stylu monochromatycznym - zgodnie z najnowszym wydaniem monochrome home Hillary Robertson 2015. Kolejno dwie grupy zajęły się aranżacją stołu, kierując się tematem przewodnim warsztatów - Wielkanoc w Błękicie. Skończyło się połączeniem stylizacji skomponowanych przez obie grupy. Efekt był bardzo interesujący, finalnie udało się stworzyć piękny, wielkanocny stół, cały w niebieskościach i błękitach.

Spotkanie pokazało, że rozwiązania nieoczywiste często mogą okazać się ciekawsze od tych tradycyjnych rozwiązań. Aranżacja stołu wielkanocnego była ciekawym doświadczeniem dla wszystkich uczestników. Zrodziła wiele dyskusji, które były początkiem do wspólnej i kreatywnej zabawy. A to dopiero początek warsztatów w Malabelle. Ciekawe co nas jeszcze zaskoczy?

Informacji na temat kolejnych edycji szukajcie na stronie http://www.malabelle.pl/. a także na profilu na Facebooku https://www.facebook.com/malabellepl.

źródło: Malabelle
zdjęcie: Oliwia Rogalska

Dodano: 2015-04-01
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej