Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Naturalny mech Moss Trend® - ekologiczna dekoracja na ściany

Oryginalny mech włoskiej marki Moss Trend, to idealne rozwiązanie dla przestrzeni w nowoczesnym stylu. Ta ekologiczna dekoracja o szerokiej palecie kolorów, wzorów i wymiarów, nada wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Mech Moss Trend to niecodzienne narzędzie dla architektów i projektantów wnętrz. Zbierany w Finlandii, swoje naturalne właściwości wzrostu zahamowuje podczas procesu stabilizacji. Mech przechodząc w stan uśpienia przestaje rosnąć, nie wymaga zabiegów pielęgnacyjnych oraz nawadniania.

Ogród we wnętrzu nawet w kilka minut

Wyjątkowa charakterystyka Moss Trend pozwala na zastosowanie mchu w pomieszczeniach o 50% wilgotności powietrza. Produkt odznacza się działaniem antyalergiczny i antybakteryjnym, zapewniając całkowite bezpieczeństwo użytkowania.

Aby zapewnić wygodny i szybki montaż, Moss Trend został umieszczony na panelu PVC. Pozwala to na prostą instalację produktu np. poprzez bezpośrednie przyklejenie profilu do ściany lub jego przykręcenie. Dzięki lekkiej budowie, panel można z łatwością ciąć i dostosowywać na miejscu montażu, uzyskując tym samym dowolny żądany efekt.

Zielona dekoracja przez cały rok

Łatwość obsługi oraz instalacji, to tylko niektóre, z unikalnych cech produktu. Naturalny mech Moss Trend charakteryzuje się wysoką elastycznością, nadając się do wykończenia nawet zaokrąglonych powierzchni.

Zielone ściany z mchu

To idealne rozwiązanie, jako ściana działowa, estetycznie rozdzielająca pomieszczenia lub dekoracja salonu. Moss Trend położony nawet na niewielkich powierzchniach sprawia, że wnętrze wygląda bardzo dekoracyjnie i naturalnie.

Naturalny mech Moss Trend® - charakterystyka:

  • pozwala na szybki i wygodny montaż
  • lekki i łatwy w użyciu
  • łatwa obróbka paneli
  • elastyczny
  • dostępny w szerokiej palecie kolorów
  • możliwe dowolne wzory i gotowe rozwiązania
  • antybakteryjny i antyalergiczny
  • niewidoczny montaż - nie ma potrzeby nawiercania paneli
  • łatwa konserwacja
  • ma działanie wygłuszające i relaksujące

źródło i zdjęcie: info. prasowa BandIt Design - Wyłączny dystrybutor Moss Trend w Polsce.

 

Dodano: 2016-01-12
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej