Kolejna odsłona kampanii EKOPREZENT


Narodowa Fundacja Ochrony Środowiska UNEP/GRID rozpoczęła kolejny etap kampanii "Zrób prezent sobie i środowisku". Tym razem skupia się na tematyce termomodernizacji budynków jednorodzinnych.

Fundacja zaprasza na audycje z ekspertami kampanii od stycznia do czerwca na anteny sieci EUROZET: Radia Zet, Zet Gold, Antyradia. Przez cały czas funkcjonował będzie także radiowy serwis internetowy www.EkologicznyDom.org. Eksperci w audycjach radiowych i dzielą się wiedzą o termomodernizacji budynków jednorodzinnych.

Krótkie, eksperckie programy na antenach ZET GOLD i Antyradia dostarczą praktycznej wiedzy o tym, co warto zmodernizować w swoim domu, żeby tracić mniej energii na ogrzewanie.

Gdy za oknem zapanowały mrozy i każdy z nas może się przekonać, ile energii trzeba zużyć, by utrzymać odpowiednią temperaturę wnętrz będzie można dowiedzieć się, co zrobić, aby zmniejszyć niepotrzebne straty ciepła.

Co miesiąc Narodowa Fundacja Ochrony Środowiska zaprasza na tygodniową serię audycji w Antyradiu. Audycje emitowane są w paśmie "Twój interes" (około godziny 11:00 i powtórka około godziny 18:00).

Co piątek (do czerwca) zapraszamy także do słuchania ZET GOLD między godz. 14:00 a 18:00. Na krótkie EKOPORADY można trafić także w styczniu i lutym na antenie Radia ZET oraz Antyradia.

Czytelnicy największych dzienników regionalnych skupionych w grupie Polska Press znajdą materiały kampanii na łamach wydań drukowanych oraz internetowych swoich gazet codziennych.

Od lutego do czerwca kampania będzie prowadzona w programie "Pytanie na Śniadanie" w telewizyjnej "Dwójce".

Projekt "Zrób prezent sobie i środowisku" realizowany rzez narodową Fundację Ochrony Środowiska  UNEP-GRID Warszawa, dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

źródło i zdjęcie: nfosigw.gov.pl

Dodano: 2016-01-18
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej