Majsterkowy Dzień Wiosny


Altax Viva Garden jest partnerem tegorocznej edycji wiosennych warsztatów z majsterkowania dla dzieci, organizowanych przez Castoramę. Już 25 marca (sobota) w sklepach Castorama na terenie Polski, dzieci wraz z rodzicami poznają tajniki DIY poprzez kreatywną zabawę. W tym roku tematem przewodnim jest ogród i zachwycający świat roślin. Celem warsztatów jest rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych, a także zwiększanie wiedzy i świadomości ekologicznej.

Nowe farby dekoracyjne Altax Viva Garden w aż 29 wyjątkowych kolorach świetnie sprawdzą się przy dekoracji drewnianych domków dla ptaków, doniczek z terakoty czy kamieni. Każdy mały ogrodnik z pewnością znajdzie swój ulubiony odcień.

Zbliżający się Majsterkowy Dzień Wiosny to już trzecia edycja wiosennych warsztatów, podczas których dzieci wraz z rodzicami poznają tajniki DIY poprzez kreatywną zabawę. W tym roku tematem przewodnim jest ogród i zachwycający świat roślin. Celem warsztatów jest rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych, a także zwiększanie wiedzy i świadomości ekologicznej.

Altax Viva Garden został partnerem akcji, ponieważ wszechstronność nowego produktu i szeroka gama kolorystyczna idealnie sprawdzi się przy dekoracji akcesoriów do ogrodu, które będą malować dzieci. Altax Viva Garden jest wszechstronnym ekspertem do zadań specjalnych, gdyż nadaje się idealnie do drewna, cegły, metalu, betonu, a nawet terakoty i kamienia. Oznacza to, że można nią pomalować właściwie wszystkie meble ogrodowe, ozdoby, jak i akcesoria.

Podczas warsztatów pod czujnym okiem specjalistów z Castoramy dzieci poczują się jak prawdziwi ogrodnicy - będą sadzić wiosenne kwiaty, malować doniczki, majsterkować i doskonale się przy tym bawić! Do zdobycia jest też wiele majsterkowych upominków! Akcja odbywać się będzie w godzinach 10:00 - 17:00.

źródło i zdjęcie: Sherwin-Williams

Dodano: 2017-03-16
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej