Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Już dziś przygotuj eko prezent na Dzień Matki


Najgłębiej w pamięci zapadają te prezenty, które zostały wykonane własnoręcznie. Wystarczą dobre chęci, nutka kreatywności i wielofunkcyjne narzędzie Dremel, aby stworzyć upominek, który zachwyci ukochaną Mamę. Jeśli piękne, grawerowane słoiki napełnimy dodatkowo jej ulubionymi słodkościami lub herbatą o wyjątkowym smaku - radość będzie jeszcze większa!

Co będzie potrzebne do samodzielnego wykonania ozdobnych słoików?

Od Dremel:

 • Bezprzewodowe narzędzie Dremel 7750
 • Frez do szkła nr 7103
 • Frez do szkła nr 7105

Z domu:

 • Słoik
 • Ręczniczek
 • Ścierka kuchenna/kawałek materiału w ciemnym kolorze
 • Wydrukowane na kartce hasło

Ze sklepu:

 • maseczka przeciwpyłowa
 • rękawiczki winylowe
 • okulary ochronne
 • taśma samoprzylepna
 • wstążka (opcjonalnie)

Krok 1

Wydrukowane hasło przytnij do odpowiednich rozmiarów i przyklej do słoika (od wewnątrz) za pomocą taśmy samoprzylepnej. Zapewnij sobie stabilne miejsce pracy. W narzędziu Dremel umieść frez o nr 7103.

Krok 2

Przygotuj lekko zwilżony ręcznik, który posłuży do przecierania pyłu. Jeśli Twoje hasło napisane jest drukowanymi literami zacznij od grawerowania ich konturów. Hasło napisane literami pisanymi możesz grawerować od razu w całości.

 

 

Krok 3

Po wygrawerowaniu konturów liter usuń kartkę z hasłem z wnętrza słoika, aby doprecyzować szczegóły napisu. Możesz ułatwić sobie pracę wypełniając słoik ciemnym materiałem (np. ręczniczkiem kuchennym).

Krok 4

W narzędziu Dremel 7750 umieść większy frez o numerze 7105, dzięki któremu szybciej i łatwiej wypełnisz wnętrza liter.

 

 

Krok 5

Wygrawerowane w pełni hasło jest bardzo dobrze widoczne na słoiku. Teraz wystarczy umyć i wysuszyć słoik, a następnie - napełnić go ulubionym smakołykiem mamy.

 

 

Krok 6

Słoik możesz dodatkowo przyozdobić wstążką i podarować swojej mamie SŁODKIE CHWILE. Dzięki narzędziu Dremel 7750 oraz odpowiednim frezom stworzysz słoiki, w których można przechowywać dosłownie wszystko.

źródło i zdjęcia: Dremel

Dodano: 2017-05-20
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej