Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Wirtualni Doradcy Energetyczni wybiorą ogrzewanie do Twojego domu

Efektywne zarządzanie energią w domu wymaga wiedzy. W zdobyciu potrzebnych informacji pomogą Wirtualni Doradcy Energetyczni. Usługa ta dedykowana jest osobom, które stoją przed wyborem ogrzewania do nowego domu lub chcą zmodernizować istniejące systemy i urządzenia.

Jest to nowoczesne rozwiązanie, które w prosty sposób pozwala na otrzymanie informacji dotyczących wyboru źródła ogrzewania, a także metod zarządzania zużyciem energii. Dzięki pomocy Wirtualnych Doradców możliwe będzie porównanie gazu płynnego z innymi źródłami energii, a nawet obliczenie wielkości zapotrzebowania na LPG na podstawie kalkulatora energetycznego.

Podając potrzebne dane dotyczące ocieplenia, wentylacji, powierzchni domu i innych koniecznych parametrów, uzyskamy od Doradcy konkretne wyliczenie ilości gazu płynnego, potrzebnego do ogrzania naszego domu. Aby uzyskać poradę, wystarczy zadać Doradcy pytanie, na które od razu uzyskamy odpowiedź. Usługa dostępna jest przez całą dobę na stronie internetowej www.dobrzeogrzanydom.pl.

Decyzja o wyborze źródła ogrzewania wpływa nie tylko na wysokość naszych rachunków, ale również na otaczające nas środowisko. Warto zatem dobrze rozważyć dostępne możliwości. Wirtualny Doradca Energetyczny pokaże, jakie są zalety czy ograniczenia różnych źródeł energii i które rozwiązanie jest najbardziej korzystne dla naszego domu, mówi Andrzej Chodacz, rzecznik prasowy Gaspol S.A.

Wirtualni Doradcy Energetyczni będą również przybliżać korzyści wynikające ze stosowania alternatywnych rozwiązań energetycznych, takich jak systemy kondensacji czy rekuperacji z odzyskaniem ciepła. Doradzą w  zakresie wykorzystania energii słonecznej do ogrzewania wody, wskażą jak ograniczyć straty ciepła. Poproszeni zaprezentują wybrane nośniki energii i wskażą najkorzystniejsze rozwiązania z ich użyciem oraz odpowiedzą na wiele innych pytań związanych z procesami budowy lub remontu domu energooszczędnego.

Zdecydowaliśmy się na realizację projektu Wirtualnego Doradcy Energetycznego, ponieważ chcemy być przewodnikiem klienta w zakresie wyboru źródła ogrzewania i optymalnego zużywania energii. Dom jest ogromną i wymagającą inwestycją - chcemy pomagać naszym klientom w jej realizowaniu. Stworzenie kompleksowego źródła wiedzy o różnorodnych nośnikach energii, może okazać się dla nich znaczącym wsparciem, przekonuje Bożena Wróblewska, kierownik marketingu Gaspol S.A.

źródło: Informacja prasowa
zdjęcie: www.dobrzeogrzanydom.p

Dodano: 2010-03-23
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej