Program VIP Najlepsze Okna i Drzwi

Czym kieruje się klient podejmując decyzję o zakupie stolarki okiennej? Najważniejsza jest rzetelna informacja i rozeznanie na temat tego, co jest ważne dla danego produktu. Skąd jednak czerpać obiektywną wiedzę? Program VIP Najlepsze Okna i Drzwi dostarczają potrzebnych informacji.

W ramach Programu VIP dane otrzymane od producentów są niezależnie oceniane i dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalistów branży stolarki budowlanej, wybierani są ci producenci, których produkty bez wątpienia należą do najlepszych, zarówno jeśli chodzi o okna, jak i drzwi czy bramy garażowe. Program VIP Najlepsze Okna i Drzwi dostarcza szukającym produktów na rynku niezależną wiedzę, kto oferuje produkty o najwyższych parametrach.

W tym roku wyróżnienia VIP Najlepsze Okna i Drzwi przyznawane będą po raz trzeci. W programie VIP może wziąć udział każda firma z branży stolarki budowlanej. Jest to program ogólnopolski, tłumaczy Sylweriusz Dmochowski, prezes Infookno.pl., organizator Programu VIP.

Wyróżnienia VIP przyznawane są w kilku najistotniejszych z punktu widzenia konsumenta kategoriach takich jak energooszczędność, dźwiękochronność czy antywłamaniowość podzielonych z uwzględnieniem podziału  m.in. na okna PVC, okna drewniane, okna drewniano-aluminiowe, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, bramy garażowe i certyfikowaną stolarkę do domów pasywnych.

W Programie może wziąć udział każda firma z branży stolarki budowlanej działająca na terenie naszego kraju. Dla kapituły Programu VIP nie jest ważne, czy firma jest duża czy mała, liczy się wyjątkowość i jakość. Wielkość produkcji w praktyce nie ma znaczenia dla klienta, jedynie najistotniejsze jest, aby produkt był dostępny, znajdował się w stałej ofercie i miał pewną historię sprzedaży, a nie był tylko produktem wirtualnym.

Do programu mogą również przystąpić producenci, którzy produkują specyficzne okna i sprzedają je sporadycznie, np. w ramach projektów specjalnych. Warunkiem jest, żeby produkty posiadały odpowiednią dokumentacją techniczną i sprzedażową, mówi prezes Infookno.pl.

Oprócz okien program dotyczy także drzwi i bram garażowych. Także te produkty można klasyfikować ze względu na energooszczędność, antywłamaniowość i dźwiękoszczelność. Coraz większa liczba konsumentów zdaje sobie sprawę, że chcąc ograniczyć straty ciepła w budynku należy zadbać o to, aby wszystkie jego elementy miały jak najlepsze parametry izolacyjne i nie dotyczy to tylko okien, drzwi, czy bram garażowych ale wszystkich elementów elewacji zewnętrznej, dachu czy fundamentów.

Jeśli chcemy zabezpieczyć budynek przed włamaniem, nie można sobie pozwolić na to, aby pozostawić gdzieś słaby punkt. Nieroztropnym byłoby inwestowanie w najlepsze okna antywłamaniowe przy równoczesnym zainstalowaniu np. drzwi zewnętrznych czy bramy garażowej nie spełniającej odpowiednich wymogów. Chłód, podobnie jak złodziej czy hałas, bez trudu odkryje najsłabszy punkt naszego domu i bezwzględnie to wykorzysta, tłumaczy Sylweriusz Dmochowski.

Spośród firm zgłaszających się do programu wyłoniona jest grupa Laureatów Programu VIP Najlepsze Okna i Drzwi. Trzeba przy tym zaznaczyć, że Program staje się coraz bardziej znany, i intensywnie promowany i co najważniejsze, doceniany przez klientów.

Okna i drzwi promuje się globalnie, ale sprzedaje się lokalnie. Każdy więc na wyróżnieniu VIP może zyskać. Okna z VIP sprzedają się lepiej, mówi organizator.

Wyniki programu będzie można poznać już w czerwcu, zaś kampania promocyjna VIP-ów będzie trwała przez następne miesiące, czyli w szczycie sezonu, aż do kolejnej, czyli czwartej edycji, na wiosnę 2011.

źródło: www.infookno.pl

Dodano: 2010-05-29
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej