Projekty domów

Archipelag
Gotowy projekt domu Ewa wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
78.90m2
czytaj dalej
MTM Styl Sp. z o.o.
Gotowy projekt domu Imbir wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
50.50m2
czytaj dalej
Home Koncept
Gotowy projekt domu HomeKONCEPT 23 wizualizacja
Powierzchnia użytkowa
119.28m2
czytaj dalej
Zobacz wszystkie projekty
Topowe projekty domów energooszczędnych z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce.

Ekologiczne baterie jednouchwytowe w Twojej kuchni i łazience

Premium Class to kolekcja baterii łazienkowych i kuchennych Grupy Armatura stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Wchodzące w jej skład produkty są połączeniem funkcjonalności i estetyki wykonania, a dzięki ekologicznym rozwiązaniom zapewniają niskie zużycie wody.

Baterie jednouchwytowe Premium Class to najwyższej jakości produkty dedykowane zwolennikom oryginalnych oraz wyrafinowanych form. Mnogość kształtów i wzorów sprawia, że z łatwością można je dopasować do nawet najbardziej awangardowych wnętrz. Zastosowanie nowoczesnych technologii umożliwia komfortowe użytkowanie przy niewielkim zużyciu wody. W ramach Premium Class Grupa Armatura oferuje serie baterii, w których znajdziemy modele przeznaczone do łazienek oraz do kuchni.

W kolekcji Premium Class do wyboru mamy kilkadziesiąt produktów o zróżnicowanym wzornictwie. Zwolennicy łagodnych, harmonijnych kształtów docenią baterie z serii Diament, Cyrkon lub Kwarc. Natomiast osoby poszukujące armatury o modernistycznej i asymetrycznej formie z pewnością zwrócą uwagę na rodziny Brylant i Korund. Oryginalnym wzornictwem wyróżnia się armatura z prestiżowej serii Cyrkon Decorum - wzbogacona unikalnymi motywami zdobniczymi. Z myślą o indywidualistach zaprojektowano także baterie Jantar z wkomponowanymi w uchwyty bursztynami, które są udanym połączeniem sztuki jubilerskiej i użytkowej.

W nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza doskonale wpisze się armatura jednouchwytowa z serii Rubin i Ametyst, będąca wyrazem tradycji i jednocześnie lekkiej ekstrawagancji. Baterie Rubin charakteryzują się dynamicznym kształtem, ale także subtelnym połączeniem chromu i satyny. Armatura Ametyst wyróżnia się natomiast okazałą formą, która harmonijnie łączy elegancję i funkcjonalność. Każda z serii jest inna, ale ich cechami wspólnymi są: najwyższa jakość, funkcjonalne rozwiązania, niezawodność oraz wyszukane wzornictwo.

W kolekcji Premium Class Grupy Armatura znajdziemy także jednouchwytowe baterie zlewozmywakowe Delta, Omega i Sigma.

Ekologiczne rozwiązania w Twojej kuchni i łazience

Baterie jednouchwytowe umożliwiają ustawienie odpowiedniej temperatury w krótkim czasie, dzięki czemu zużywa się zdecydowanie mniej wody. Chcąc zapewnić maksymalną oszczędność, Grupa Armatura wyposażyła swoje produkty w ekologiczne rozwiązania. Jednym z nich jest tzw. perlator, czyli napowietrzacz. Jest to urządzenie montowane na końcu wylewki, które miesza strumień wody bieżącej z powietrzem. Dzięki złudzeniu, że strumień jest większy oszczędzamy nawet do 50% wody. Ponadto za sprawą pęcherzyków powietrza woda staje się wyjątkowo miękka.

Do każdej ekologicznej baterii jednouchwytowej dodawany jest klucz z tworzywa sztucznego, który umożliwia odkręcenie perlatora bez ryzyka uszkodzenia chromowanej powłoki. Proekologiczne zastosowanie ma również tzw. cięgno, pozwalające otwierać i zamykać grzybek spustu bez dotykania go. Nie każda czynność wymaga użycia strumienia bieżącej wody. Warto wtedy zablokować odpływ i napełnić umywalkę, wannę czy zlew. W cięgno wyposażone są np. w baterie wannowe trójotworowe stojące Kwarc, z dodatkową rączką natrysku.

Ekologiczne baterie jednouchwytowe z kolekcji Premium Class to produkty zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Zapewniają pełną funkcjonalność i niskie zużycie wody, a dzięki zróżnicowanemu wzornictwu można je dopasować do każdej aranżacji wnętrza.

źróło i zdjęcia: Grupa Armatura

Dodano: 2010-08-17
Artykuł sponsorowany
Łazienka na poddaszu jasna i wygodna

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Powinna być więc wyposażona w produkty najwyższej jakości. Nowe, odporne na wilgoć, trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU to wygoda użytkowania, a także gwarancja niezwykłej trwałości. czytaj więcej

Poradnik
Pokrycie dachowe mocuje się do konstrukcji dachu za pomocą różnego rodzaju łączników. W przypadku dachówek są to spinki dekarskie. Ich kształt i długość muszą byćdopasowane do wymiarów łat dachowych oraz rodzaju dachówek. To samo dotyczy także gwoździ i wkrętów, niezbędnych... Czytaj więcej
Polecane artykuły
Głównym wyróżnikiem instalacji grzewczych z pompą ciepła jest rodzaj źródła dolnego, z którego jest pobierane ciepło. Czytaj więcej