To może być

To może być "Twój Dom na Mazurach"

W Ełku  w dniach 26-27 września 2014 r. odbędą się Ełckie Targi Budowlane "Twój Dom na Mazurach" organizowane przez Miasto we współpracy z Parkiem Naukowo - Technologicznym i Suwalską Specjalną Strefą Ekonomiczną. Wydarzenie  to skierowane jest do profesjonalistów  związanych z branżą budowlaną, a także mieszkańców Ełku i okolic.

Uczestnictwo w ełckich targach budowlanych to korzyści dla firm

W ramach wydarzenia  w pierwszym dniu Targów tj. 26 września odbędzie się  II Konferencja  z cyklu Business to Business pt. "Potencjał i Rozwój Budownictwa w regionie Warmii i Mazur" z udziałem przedstawicieli władz wykonawczych na szczeblu wojewódzkim i gminnym oraz ekspertów z branży budowlanej, którzy w dwóch panelach dyskusyjnych poruszą gorące tematy związane m.in. Z szansami i zagrożeniami rozwoju budownictwa w regionie oraz efektywności energetycznej w budownictwie. Druga część dnia konferencji to tematy kierowane dla firm z branży budowlanej, w której m.in.redaktor naczelna miesięcznika "Murator" Anna Wrońska wygłosi referat pt. Czy chęć oszczędzania energii wpływa na to, jak i z czego budujemy domy? Gościem Specjalnym Konferencji będzie Janusz Hinc, Dyrektor Handlowy firmy  Porta KIM Poland.

Bogata oferta w  strefie wystawienniczej

W części wystawienniczej  na powierzchni ok. 1000 m2 swoją ofertę  zaprezentuje ponad 40  firmy działające na rynku lokalnym z branży budowlanej, wyposażenia i aranżacji wnętrz oraz nieruchomości. Wśród nich są czołowe firmy produkcyjne, dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończenia i wyposażenia wnętrz oraz  najwięksi  lokalni deweloperzy i instytucje finansowe m.in. takie firmy jak: Plastimet, Rutkowski Developmenti, Przedsiębiorstwo SABO i Bank PEKAO S.A.

Udział w targach to  szereg korzyści dla uczestników indywidualnych

Drugi dzień Targów tj. sobota 27 września skierowany jest do jest mieszkańców Ełku i okolic. Oprócz bogatej oferty wystawienniczej, dla zwiedzających  zostaną przygotowane liczne atrakcje, pokazy, prezentacje m.in: bloku porad "Ekspert  budowlany radzi" w którym poruszone zostaną m.in. tematy z zakresu wyboru i zakupu nieruchomości, zaciagąnia kredytów mieszkaniowych, formalności dotyczących budowy lub przebudowy domu oraz wizualizacji i aranżacji wnętrz. W strefie warsztaty i pokazy odbędą się m.in organizowane przez Przedsiębiorstwo SABO z Ełku pokazy firmy BOLIX  z zakresu termomodernizacji budynków, czy warsztaty malowani i dekoracji ścian z udziałem fachowców z  firmy Tikkurila.

źródło:  Park Naukowo - Technologiczy w Ełku